Evening ensemble
Šiame puslapyje rodomas meno kūrinys yra saugomas autorių teisių įstatymais, todėl neturime teisės legaliai kurti ar parduoti jo identiškos reprodukcijos. Ši apsauga užtikrinama remiantis tokiais tarptautiniais susitarimais kaip Bernės konvencija ir pagal nacionalines įstatymų nuostatas, įskaitant tas, kurias nurodo JAV autoriškos teisės įstatymas – 17-asis skyrius.
Šis metodas visiškai atitinka autorių teises, nes jame nėra kūrinio kopijavimo ar dubliavimo. Tai yra kūrybinė reinterpretacija – naujas paveikslas, kurį įkvėpė originalas, tačiau kuris nėra jo identiškas.
Giclée / Meno spausdinimas
Muziejų lygio „giclée“ arba drobos spausdinimas: greita gamyba ir lankstios apdailos parinktys. ( Pirkti rankomis tapytą reprodukciją
Perejti prie skaitmeninių vaizdų)
Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.
Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad atvaizdas derėtų prie jūsų rėmo ar sienos. Spausdiną galima tik sumažinti, bet nepadidinti virš originalaus paveikslėlio dydžio, todėl keičiant proporcijas, dalis vaizdo prarandama. Prieš spausdinimą atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas pjūvis nėra tikslus – jį rodo tik maketas.
Pristatymas visame pasaulyje () per 2 weeks, o ne įprastas 4/5 savaičių laikotarpis. (23 spalis)
Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
Aukštos kokybės lininis drobė
Pilnas siuntimo draudimas
Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
Tikro spalvų atitikimo garantija
100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
100% pinigų grąžinimo garantija
Nuolaida dideliems užsakymams
Evening ensemble
Giclée / Meno spausdinimas
Reprodukcijos dydis
-
Visų pasirinktų variantų kaina
€ 70
The Enigmatic Evening Ensemble: Balenciaga’s Echo of India
Cristóbal Balenciaga, often hailed as “the master of us all,” possessed an unparalleled ability to distill elegance into its purest form. His designs weren't merely garments; they were architectural statements, imbued with a quiet confidence and a profound respect for the materials themselves. The "Evening Ensemble" – a black satin gown adorned with jet bead trim, currently available as a meticulously crafted reproduction – exemplifies this philosophy perfectly. This particular piece, created in 1965, offers a fascinating glimpse into Balenciaga’s enduring fascination with global textile traditions and his innovative approach to couture.
The photograph itself presents a study in restrained glamour. A woman stands poised, holding a hat—a subtle detail that speaks volumes about the era's emphasis on refined presentation. The backdrop, featuring two clocks, subtly anchors the image within a specific time and place, hinting at the social context of the garment’s creation. The yellow dress is striking against the black satin, creating a visual contrast that draws the eye to its intricate detailing.
A Fusion of Cultures: Balenciaga's Indian Inspiration
Balenciaga’s relationship with India was deeply significant and long-standing. He had been captivated by the sari since the 1920s, recognizing its inherent beauty and structural complexity. Rather than simply replicating a traditional design, Balenciaga treated the sari as a canvas—a flat textile ripe for reimagining through couture techniques. This particular ensemble demonstrates this brilliantly; he meticulously dissected the woven edging of an Indian sari, carefully appliquéing it to form a luxurious border around the gown’s silhouette. This wasn't mere decoration; it was a deliberate act of honoring the source material while simultaneously elevating it to the realm of high fashion.
The choice of black satin further underscores this fusion. Black, historically associated with mourning and formality in Western culture, provided a dramatic counterpoint to the vibrant colors and intricate patterns of the sari’s original design. This juxtaposition speaks to Balenciaga's ability to seamlessly blend disparate influences into a cohesive and utterly captivating aesthetic.
The Art of Architectural Couture
Balenciaga’s designs were renowned for their sculptural quality, often described as “architectural.” He approached each garment as if it were a three-dimensional structure, meticulously shaping the fabric to create dramatic volumes and precise lines. The "Evening Ensemble" is no exception. The bias draping—a technique borrowed from the sari—contributes significantly to its fluidity and movement, creating an ethereal quality that belies the gown’s structured form. The meticulous placement of the jet beads adds another layer of complexity, highlighting the garment's intricate details and reinforcing Balenciaga’s commitment to precision.
Symbolism and Emotional Resonance
Beyond its technical brilliance, the "Evening Ensemble" carries a potent symbolic weight. It represents a dialogue between cultures—a respectful engagement with Indian textile traditions while simultaneously asserting Balenciaga’s own artistic vision. The gown evokes a sense of timeless elegance, suggesting sophistication, grace, and quiet confidence. It's a garment that speaks to the enduring power of beauty, craftsmanship, and cultural exchange – qualities that continue to resonate deeply within the world of fashion today.
As a reproduction, this piece offers an opportunity to experience Balenciaga’s genius firsthand. It is more than just a beautiful gown; it's a tangible connection to one of the 20th century’s most influential designers – a testament to his innovative spirit and unparalleled skill.
问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai
Kada ir kokiais medžiagomis buvo sukurta „Evening ensemble“?
„Evening ensemble“ sukurtas 1965 m., naudojant Textile.
Kuriame namų kambaryje gerai tiktų „Evening ensemble“ reprodukcija?
„Evening ensemble“ reprodukcija puikiai tinka į Living Room.
Su kokia emocija siejama „Evening ensemble“?
„Evening ensemble“ siejama su Nostalgic jausmu. Emocinis tonas aprašo įspūdį, kurį sukelia kūrinys.
Autoriaus biografija
ankstyvasis gyvenimas ir karjera
Cristóbal Balenciaga Eizaguirre, žymus ispaniškas mados dizaineris, gimė 1895 metais Getarijo mieste, Ispanijoje. Jis geriausiai žinomas dėl savo mados prekės ženklo „Balenciaga“ įkūrimo, kuris tapo aukščiausios klasės kūrybos simboliu. Balenciagos reputacija kaip nekompromisu standartų siekiančio kūrybininko jai suteikė itin pagarbos pavadinimus: Christian Dioras jį vadino „mūsų visų meistru“, o Coco Chanel – „vieninteliu kūrybininku tikriausia šio žodžio prasmė“.meninės stiliaus ir įtakų sūkuris
Balenciagos kūriniai pasižymėjo elegancija, paprastumu ir neįtikėtinu dėmesiui detalėms. Jo kūrybai didžiulę įtaką darė avangardinio meno judėjimas, kuris atsispindi jo drąsioje ir inovatyvioje estetikoje. Tarp jo ryškiausių darbų galima išskirti:- „Studija prie dainos dainų IV“ (naiviojo meno / primitivizmo stilius), paveikslas, demonstruojantis jo eksperimentinį požiūrį į mados estetiką.
- „Medžio šaknys“ (50 x 100 cm, postimpresionizmas, eju ant drobės), kūrinys, įmančius pajusti pačios gamtos esę.
- „Akrobatas“ (surrealizmas, eju ant drobės) – paveikslas, pabrėžiantis jo drąsą slėptis už ribų mados pasaulyje.
muziejai ir kolekcijos
Balenciagos kūriniai galima rasti įvairiuose muziejuose ir kolekcijose, įskaitant:- Asturijos gražiųjų menų muziejus (Ispanija), kuriame pristatoma įtraukianti Europos meno kolekcija.
- Andrés Blaisten kolekcija (Meksika), Meksikos meno kolekcija, kurioje pristatomi lotinos Amerikos kūriniai.
- ugnį sudegintas muziejus (JAV), tragiškas įvykis Amerikos meno istorijoje.
palikimas ir įtaka
Balenciagos palikimas išsipina pusiausvyroda už mados dizainą. Jis paveikė daugybę dizainerių kartų, o jo darbai ir toliau yra šlobinami dėl savo niekada nesenstančios elegancijos bei amžinybės. Kaip Cristóbal Balenciaga Eizaguirre, jis išlieka nepakeičiama ir ikonine figūra aukščiausios klasės kūrybos pasaulyje.- peržiūrėti daugiau Cristóbal Balenciaga Eizaguirre darbų adresu https://OriginalUniqueArt.com/@/cristobal-balenciaga-eizaguirre
- atradti Asturijos gražiųjų menų muziejaus kolekciją adresu /lt/art/show/art-d3atkt-lt/
- sužinoti daugiau apie Andrés Blaisten kolekciją adresu https://OriginalUniqueArt.com/@@/a@d3bqc7-the-museum-destroyed-by-fire-(united-states)
Kristobalas Balenciagas Eizagiris
1895 - 1972 , Ispanija
Trumpa informacija apie kūrėją
- Artistic Movement Or Style: Avangardinis menas / Surrealizmas
- Artists Or Movements Influenced By This Artist: ['Hubert de Givenchy']
- Artists Who Influenced This Artist:
- Christian Dior
- Coco Chanel
- Date Of Birth: 1895 m. जानेवारी 21 d.
- Date Of Death: 1972 m. kovo 23 d.
- Full Name: Cristóbal Balenciaga Eizaguirre
- Nationality: Ispanas
- Notable Artworks:
- Studija prie kūrinio 'Dragio dainos IV'
- Medžių šaknys
- Akrobatas
- Place Of Birth: Getaria, Ispanija

Stiklo variantas prieinamas tik pasirinkus dydį iki 110 cm
