Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Джино Северіні на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Джино Северіні: ключові постаті
Найпопулярніша робота — The Pan Pan at the Monico: 1 900 переглядів за дванадцять місяців, що становить 18% від усіх переглядів Джино Северіні. Потім Sea = Dancer та Dancer = Propeller = Sea. Загалом 12 500 переглядів: 7 500 на сторінці художника, 5 000 на сторінках робіт. Аудиторія зростає: на 83% більше візитів у Жов 2026, ніж у Вер 2026. Піковий місяць: Лип 2026 із 4 600 візитами. Мови аудиторії: Італійська (29%), Корейська (22%) та Іспанська (12%). Країни аудиторії: Італія (28%), Південна Корея (21%) та Франція (13%). Розподіл аудиторії за пристроями: пристрої (57%), мобільні телефони (40%) та планшети (3%). Виділяється один напрям: Опис (Контрастність) отримує 88% відвідувань, займаючи лише 58% каталогу.
Джино Северіні: 10 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 10 найбільш переглядуваних робіт Джино Северіні на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
The Pan Pan at the Monico, 1959
1 900 переглядів · 18,3%
-
2
Sea = Dancer, 1914
1 400 переглядів · 13,5%
-
3
Dancer = Propeller = Sea, 1915
1 300 переглядів · 12,5%
-
4
Lancers
800 переглядів · 7,7%
-
5
Armored Train in Action, 1915
500 переглядів · 4,8%
-
6
Mosaic at the Church of St. Mark, Cortona, Italy
500 переглядів · 4,8%
-
7
Waltz
400 переглядів · 3,8%
-
8
North-South
300 переглядів · 2,9%
-
9
Ballerina in Blue, 1912
300 переглядів · 2,9%
-
10
Train of the Wounded, 1913
300 переглядів · 2,9%
Як змінюється аудиторія Джино Северіні від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 100 |
| Лип 2026 | 1 200 | 3 400 |
| Сер 2026 | 200 | 700 |
| Вер 2026 | 2 100 | 300 |
| Жов 2026 | 3 900 | 500 |
Як переглядають роботи Джино Северіні протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Джино Северіні?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 4,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 16,0% | 36,5% |
| М'яке сяйво | 46,0% | 47,1% |
| Загальна яскравість: світла | 24,0% | 12,5% |
| Світлий | 10,0% | 3,9% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 30,0% | 13,5% |
| Ніжні кольори | 34,0% | 30,8% |
| Помірно м'яка насиченість | 28,0% | 41,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 8,0% | 14,4% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 48,7% | 54,4% |
| Нейтральні кольори | 41,0% | 25,0% |
| Темні відтінки | 5,1% | 20,6% |
| Металічні відтінки | 2,6% | 0,0% |
| Пастельні тони | 2,6% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 24,0% | 8,6% |
| Збалансований | 62,0% | 73,1% |
| Насичені | 14,0% | 18,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,0% | 0,0% |
| Ніжний | 8,0% | 1,0% |
| Збалансований | 8,0% | 1,9% |
| Виразний | 22,0% | 9,6% |
| Опис | 58,0% | 87,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 64,0% | 48,1% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 14,0% | 39,4% |
| Збалансована гармонія | 14,0% | 9,6% |
| Висока колірна єдність | 4,0% | 2,9% |
| Цілісна палітра | 4,0% | 0,0% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Джино Северіні протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Pan Pan at the Monico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 0 | 0 | 0 |
| Armored Train in Action | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Waltz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Lancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 0 |
| Sea = Dancer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Woman with Green Plant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The bear dance at the Mouli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memories of Travel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Haunting Dancer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Телефони, планшети чи комп'ютери: де переглядають Джино Северіні?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати показники
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 7 100 | 56,8% |
| мобільні телефони | 5 000 | 40,0% |
| планшети | 400 | 3,2% |
Якими мовами користується аудиторія Джино Северіні?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Італійська | 1 200 | 29,3% |
| Корейська | 900 | 22,0% |
| Іспанська | 500 | 12,2% |
| Французька | 500 | 12,2% |
| Англійська | 200 | 4,9% |
| Хорватська | 200 | 4,9% |
| Польська | 200 | 4,9% |
| Датська | 100 | 2,4% |
| Німецька | 100 | 2,4% |
| Голландська | 100 | 2,4% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Джино Северіні та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 700 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 100 |
| Нд 18 Жов | 100 |
| Пн 19 Жов | 300 |
| Вт 20 Жов | 100 |
| Ср 21 Жов | 100 |
| Чт 22 Жов | 1 000 |
| Пт 23 Жов | 400 |
| Сб 24 Жов | 100 |
| Нд 25 Жов | 200 |
| Пн 26 Жов | 300 |
| Вт 27 Жов | 200 |
| Ср 28 Жов | 300 |
| Чт 29 Жов | 300 |
| Пт 30 Жов | 200 |
| Сб 31 Жов | 600 |
| Нд 1 Лис | 500 |
| Пн 2 Лис | 300 |
| Вт 3 Лис | 400 |
| Ср 4 Лис | 400 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 1 000 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 300 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 400 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 400 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 400 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 300 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 400 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 1 100 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 300 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 500 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 500 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 500 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 400 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 500 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 1 200 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 400 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 500 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 500 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 600 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 400 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 500 |
Джино Северіні: короткі відповіді
Яка робота Джино Северіні має найбільше переглядів?
- The Pan Pan at the Monico: 1 900 переглядів, що становить 18% від загальної кількості переглядів Джино Северіні. Список охоплює до 10-го місця.
Скільки відвідувань отримує Джино Северіні?
- 12 500 за дванадцять місяців (7 500 на сторінці художника, 5 000 на сторінках робіт).
Звідки люди переглядають Джино Северіні: з телефону чи комп'ютера?
- На обох: пристрої (57%), мобільні телефони (40%) та планшети (3%); лідером є пристрої із часткою 57%.
Чи підписаний на Джино Северіні у кількох мовах?
- Так: Італійська (29%), Корейська (22%) та Іспанська (12%). Найпопулярніша мова — Італійська, її частка становить 29%.
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Джино Северіні?
- Так, Опис (Контрастність): 88% відвідувань для 58% каталогу.