Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Pál Szinyei Merse na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Pál Szinyei Merse: ključne ličnosti
Najgledanije delo je Lady in Violet: 500 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 22% ukupnog broja pregleda za umetnika Pál Szinyei Merse. Zatim Mare azzuro i Faun and Nymph. Ukupno 3.000 poseta: 900 na stranici umetnika, 2.100 na delima. Peak mesec: Јул. 2026 sa 2.100 poseta. Podela publike prema uređajima: računari (80%), telefoni (13%) i tableti (7%). Jedan stil se izdvaja: Zemljasti tonovi (Paleta boja) privlači 100% poseta, a čini samo 72% kataloga.
Pál Szinyei Merse: 10 najgledanijih dela
Ovo rangiranje broji posete, a ne ocene iz kataloga: 10 dela umetnika Pál Szinyei Merse koja su najgledanija na OriginalUniqueArt.com u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Lady in Violet, 1874
500 poseta · 21,7%
-
2
Mare azzuro, 1902
300 poseta · 13,0%
-
3
Faun and Nymph
300 poseta · 13,0%
-
4
Blooming Apple Trees, 1902
200 poseta · 8,7%
-
5
Picnic in May, 1873
200 poseta · 8,7%
-
6
Oculi -
200 poseta · 8,7%
-
7
Clothes Drying, 1869
100 poseta · 4,3%
-
8
Lady in Violet, 1874
100 poseta · 4,3%
-
9
Portrait of the Artist's Wife, 1880
100 poseta · 4,3%
-
10
Melting Snow, 1885
100 poseta · 4,3%
Kako se publika Pál Szinyei Merse menja iz meseca u mesec?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 100 | 0 |
| Јул. 2026 | 600 | 1.500 |
| Ауг. 2026 | 0 | 400 |
| Сеп. 2026 | 200 | 200 |
Koliko su se dela umetnika Pál Szinyei Merse posmatrala tokom godine?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta publika bira među delima umetnika Pál Szinyei Merse?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 16,0% | 4,3% |
| Blaga senka | 42,0% | 56,5% |
| Blaga luminancija | 28,0% | 39,1% |
| Svetla ravnoteža | 8,0% | 0,0% |
| Svetlostan | 6,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 46,0% | 47,8% |
| Suptilne boje | 28,0% | 26,1% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 24,0% | 26,1% |
| Jasna prisutnost boja | 2,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 72,2% | 100,0% |
| Neutralne boje | 16,7% | 0,0% |
| Tamni tonovi | 5,6% | 0,0% |
| Monohromatski | 2,8% | 0,0% |
| Pastelne boje | 2,8% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 48,0% | 47,8% |
| Uravnoteženo | 48,0% | 52,2% |
| Živopisno | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 0,0% |
| Blag | 8,0% | 4,3% |
| Uravnotežen | 12,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 22,0% | 26,1% |
| Izjava | 46,0% | 69,6% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 24,0% | 39,1% |
| Blago izmešana paleta | 22,0% | 30,4% |
| Uravnotežena harmonija | 22,0% | 17,4% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 22,0% | 13,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 10,0% | 0,0% |
Kako se najgledanija dela umetnika Pál Szinyei Merse porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of László Szinyei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Faun/on the other side Love… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Faun and Nymph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Artist's Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Guelder rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Ninon Szinyei M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mallows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blooming Apple Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Centaur and Fauns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računari: gde je Pál Szinyei Merse gledan/a?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 2.400 | 80,0% |
| telefoni | 400 | 13,3% |
| tableti | 200 | 6,7% |
Na kojim jezicima govori publika umetnika Pál Szinyei Merse?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| немачки | 100 | 50,0% |
| француски | 100 | 50,0% |
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Pál Szinyei Merse i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke
| Dan | Posete |
|---|---|
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 100 |
| чет. 1 Окт. | 100 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 100 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 100 |
| сре. 14 Окт. | 200 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 100 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 100 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 200 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 100 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 100 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 100 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 200 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 100 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 100 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 100 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 200 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 100 |
Pál Szinyei Merse: kratki odgovori
Koje je najgledanije delo umetnika Pál Szinyei Merse?
- Lady in Violet: 500 poseta, što je 22% ukupnog broja pregleda za Pál Szinyei Merse. Lista se proteže do 10. mesta.
Koliko poseta ima Pál Szinyei Merse?
- 3.000 u poslednjih dvanaest meseci (900 na stranici umetnika, 2.100 na stranici dela).
Da li ljudi gledaju Pál Szinyei Merse na telefonu ili na kompjuteru?
- Na oba: računari (80%), telefoni (13%) i tableti (7%); računari prednjači sa 80%.
Da li publika preferira određeni vid dela koji stvara Pál Szinyei Merse?
- Da, Zemljasti tonovi (Paleta boja): 100% poseta za 72% kataloga.