Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Gilis Mostert na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Gilis Mostert: ključne ličnosti
Najgledanije delo je Passion play on the city square in Antwerp: 400 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 27% ukupnog broja pregleda za umetnika Gilis Mostert. Zatim Scena rata i vatre i Village Feast. Ukupno 1.800 poseta: 600 na stranici umetnika, 1.200 na delima. Publika raste: 100% više poseta u Окт. 2026 nego u Сеп. 2026. Peak mesec: Јул. 2026 sa 800 poseta. Jedan stil se izdvaja: Reflektivna (Emocionalni ton) privlači 50% poseta, a čini samo 12% kataloga.
Gilis Mostert: 7 najgledanijih dela
Ovo rangiranje broji posete, a ne ocene iz kataloga: 7 dela umetnika Gilis Mostert koja su najgledanija na OriginalUniqueArt.com u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Passion play on the city square in Antwerp
400 poseta · 26,7%
-
2
Scena rata i vatre, 1569
300 poseta · 20,0%
-
3
Village Feast
300 poseta · 20,0%
-
4
Landscape with the Flight into Egypt
200 poseta · 13,3%
-
5
Netherlandish Household
100 poseta · 6,7%
-
6
Village fair
100 poseta · 6,7%
-
7
The Sacrifice at Lystra
100 poseta · 6,7%
Kako se publika Gilis Mostert menja iz meseca u mesec?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 500 | 300 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 300 |
| Окт. 2026 | 100 | 500 |
Koliko su se dela umetnika Gilis Mostert posmatrala tokom godine?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta publika bira među delima umetnika Gilis Mostert?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Atmosfera | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Dramatično | 45,8% | 50,0% |
| Mirno i spokojno | 12,5% | 33,3% |
| Prirodni tonovi | 16,7% | 0,0% |
| Nostalgični | 12,5% | 0,0% |
| Mirnoća | 4,2% | 16,7% |
| Mistična | 4,2% | 0,0% |
| Priroda | 4,2% | 0,0% |
| Emocionalni ton | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Turoban | 25,0% | 50,0% |
| Reflektivna | 12,5% | 50,0% |
| Duhovni | 16,7% | 0,0% |
| Dramatično | 12,5% | 0,0% |
| Spokojno | 12,5% | 0,0% |
| Pun vitalnosti | 8,3% | 0,0% |
| Melanholičan | 4,2% | 0,0% |
| Razigran | 4,2% | 0,0% |
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 50,0% | 46,7% |
| Blaga senka | 40,0% | 26,7% |
| Blaga luminancija | 6,7% | 26,7% |
| Svetla ravnoteža | 3,3% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 40,0% | 26,7% |
| Suptilne boje | 36,7% | 40,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 20,0% | 33,3% |
| Jasna prisutnost boja | 3,3% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 88,9% | 100,0% |
| Tamni tonovi | 5,6% | 0,0% |
| Neutralne boje | 5,6% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 60,0% | 53,3% |
| Uravnoteženo | 40,0% | 46,7% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 13,3% | 0,0% |
| Blag | 26,7% | 20,0% |
| Uravnotežen | 16,7% | 26,7% |
| Upečatljiv | 23,3% | 26,7% |
| Izjava | 20,0% | 26,7% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 13,3% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 6,7% | 26,7% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 46,7% | 40,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 33,3% | 33,3% |
Kako se najgledanija dela umetnika Gilis Mostert porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scena rata i vatre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Moses strikes water from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| village fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Massacre of the Innocents i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cowshed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men Sawing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the Holy Fam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| choice of the wide or narro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and his daughters guide… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima govori publika umetnika Gilis Mostert?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| француски | 100 | 100,0% |
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Gilis Mostert i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke
| Dan | Posete |
|---|---|
| чет. 15 Окт. | 300 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 100 |
| уто. 20 Окт. | 100 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 100 |
| пет. 30 Окт. | 200 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 100 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 100 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 100 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
Gilis Mostert: kratki odgovori
Koje je najgledanije delo umetnika Gilis Mostert?
- Passion play on the city square in Antwerp: 400 poseta, što je 27% ukupnog broja pregleda za Gilis Mostert. Lista se proteže do 7. mesta.
Koliko poseta ima Gilis Mostert?
- 1.800 u poslednjih dvanaest meseci (600 na stranici umetnika, 1.200 na stranici dela).
Da li publika preferira određeni vid dela koji stvara Gilis Mostert?
- Da, Reflektivna (Emocionalni ton): 50% poseta za 12% kataloga.