Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Cornelis de Baellieur na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Cornelis de Baellieur: publika na prvi pogled
Gallery of a Collector privlači najviše pažnje: 100 poseta tokom dvanaest meseci, što je 50% svih pregleda umetnika Cornelis de Baellieur na OriginalUniqueArt.com. Prate Martyrdom of Saint Catherine. Cornelis de Baellieur je privukao 600 poseta: 400 na stranici umetnika i 200 na pojedinačnim delima. Najprometniji mesec bio je Јул. 2026, sa 600 poseta. Publika naginje ka Umereno nežna i uravnotežena (Zasićenost boja): 50% poseta, za 8% umetnikovog kataloga.
2 dela umetnika Cornelis de Baellieur koja privlače najviše pažnje
Rangirano prema stvarnim posetama na OriginalUniqueArt.com tokom poslednjih dvanaest meseci: 2 dela umetnika Cornelis de Baellieur koja ljudi najčešće otvaraju, prvo mesto prvo.
Koliko ljudi gleda Cornelis de Baellieur svakog meseca?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Pogledajte brojke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 400 | 200 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se posmatraju dela umetnika Cornelis de Baellieur?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Kakve radove biraju posmatrači umetnika Cornelis de Baellieur?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 50,0% | 50,0% |
| Blaga senka | 41,7% | 50,0% |
| Blaga luminancija | 8,3% | 0,0% |
| Svetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 33,3% | 0,0% |
| Suptilne boje | 50,0% | 50,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 8,3% | 50,0% |
| Jasna prisutnost boja | 8,3% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 66,7% | 50,0% |
| Uravnoteženo | 25,0% | 50,0% |
| Živopisno | 8,3% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Blag | 41,7% | 0,0% |
| Uravnotežen | 16,7% | 0,0% |
| Upečatljiv | 16,7% | 50,0% |
| Izjava | 25,0% | 50,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 25,0% | 50,0% |
| Blago izmešana paleta | 16,7% | 50,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 33,3% | 0,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 25,0% | 0,0% |
Koja dela Cornelis de Baellieur privlače najviše pažnje, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Pogledajte brojke
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Collector's G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marriage at Cana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gallery of a Collector | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sacramental Blessing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ and the adulterous w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Spacious Entrance Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Noces de Cana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family with Angels… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martyrdom of Saint Catherine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima ljudi prate Cornelis de Baellieur?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko ljudi svakog dana gleda Cornelis de Baellieur i šta se očekuje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Pogledajte brojke
| Dan | Posete |
|---|---|
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Cornelis de Baellieur
Koji radovi umetnika Cornelis de Baellieur privlače najviše pažnje?
- Gallery of a Collector, sa 100 poseta (50% svih pregleda za Cornelis de Baellieur). Lista iznad sadrži 2 dela.
Koliko ljudi gleda Cornelis de Baellieur na OriginalUniqueArt.com?
- 600 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 400 na stranici umetnika i 200 na pojedinačnim delima.
Koje vrste dela Cornelis de Baellieur ljudi najviše preferiraju?
- Umereno nežna i uravnotežena (Zasićenost boja): 50% poseta, u odnosu na 8% kataloga.