Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Šarl Van Den Ajken na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Šarl Van Den Ajken: šta pokazuje godina poseta
Mischievous Kittens je najgledanije delo: 200 poseta godišnje, što predstavlja 17% ukupne pažnje posvećene umetniku Šarl Van Den Ajken. Nakon toga slede In The Artists's Studio i Two Against One. Stranica umetnika je imala 2.900 poseta, a dela 800: ukupno 3.700 poseta. Pažnja je porasla za 15% u periodu od Сеп. 2026 do Окт. 2026. Окт. 2026 je bio najzauzetiji mesec, sa 1.500 poseta. Posetioci gledaju na telefoni (57%), računari (35%) i tableti (8%). Preferiraju Prigušene boje (Zasićenost boja): 58% poseta u odnosu na 24% kataloga.
10 najgledanijih dela umetnika Šarl Van Den Ajken
Svaki rang odražava broj poseta ostvarenih na OriginalUniqueArt.com tokom poslednjih dvanaest meseci; rang 1 predstavlja najposećenije delo umetnika Šarl Van Den Ajken.
-
1
Mischievous Kittens
200 poseta · 16,7%
-
2
In The Artists's Studio
200 poseta · 16,7%
-
3
Two Against One
100 poseta · 8,3%
-
4
Dogs and a Tortoise
100 poseta · 8,3%
-
5
The Contented Cat
100 poseta · 8,3%
-
6
Mischief
100 poseta · 8,3%
-
7
What time is it
100 poseta · 8,3%
-
8
A Taste For Treasures
100 poseta · 8,3%
-
9
Up To No Good
100 poseta · 8,3%
-
10
In The Boudoir
100 poseta · 8,3%
Kada ljudi posećuju stranicu umetnika Šarl Van Den Ajken?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 400 | 300 |
| Ауг. 2026 | 100 | 0 |
| Сеп. 2026 | 1.100 | 200 |
| Окт. 2026 | 1.300 | 200 |
Kada su dela umetnika Šarl Van Den Ajken izložena?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta posetioci biraju među delima umetnika Šarl Van Den Ajken?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tabeli
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 37,8% | 41,7% |
| Blaga senka | 37,8% | 50,0% |
| Blaga luminancija | 21,6% | 8,3% |
| Svetla ravnoteža | 2,7% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 24,3% | 58,3% |
| Suptilne boje | 35,1% | 33,3% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 24,3% | 8,3% |
| Jasna prisutnost boja | 16,2% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 75,0% | 100,0% |
| Tamni tonovi | 15,6% | 0,0% |
| Neutralne boje | 9,4% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 35,1% | 58,3% |
| Uravnoteženo | 51,3% | 41,7% |
| Živopisno | 13,5% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 8,1% | 8,3% |
| Blag | 16,2% | 25,0% |
| Uravnotežen | 10,8% | 16,7% |
| Upečatljiv | 29,7% | 41,7% |
| Izjava | 35,1% | 8,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 2,7% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 8,1% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 62,2% | 83,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 27,0% | 16,7% |
Koji su najgledaniji radovi umetnika Šarl Van Den Ajken, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Podaci u tabeli
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In The Artists's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Dogs and a Tortoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Against One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Helper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Empress Meg, KCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Taste For Treasures - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Boudoir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Happy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kittens In A Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podela publike Šarl Van Den Ajken prema uređajima?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| telefoni | 2.100 | 56,8% |
| računari | 1.300 | 35,1% |
| tableti | 300 | 8,1% |
Na kojim jezicima je Šarl Van Den Ajken praćen/a?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tabeli
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| немачки | 700 | 50,0% |
| шпански | 200 | 14,3% |
| холандски | 200 | 14,3% |
| француски | 100 | 7,1% |
| пољски | 100 | 7,1% |
| португалски | 100 | 7,1% |
Koliko dnevno poseta ima Šarl Van Den Ajken, i šta je sledeće?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Podaci u tabeli
| Dan | Posete |
|---|---|
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 200 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 100 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 200 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 100 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 200 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 100 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 100 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 300 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 100 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 100 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 300 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 100 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 100 |
Šta ljudi pitaju o Šarl Van Den Ajken
Koji rad umetnika Šarl Van Den Ajken je najposećeniji?
- Prvo je Mischievous Kittens sa 200 poseta, što je 17% svih pregleda. Iznad je rangirano 10 dela.
Kolika je publika umetnika Šarl Van Den Ajken na OriginalUniqueArt.com?
- 3.700 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 2.900 na stranici umetnika, 800 na umetnickim delima.
Koji uređaji donose publiku za Šarl Van Den Ajken?
- Publika dolazi sa telefoni (57%), računari (35%) i tableti (8%); telefoni donosi 57% poseta.
Koji radovi umetnika Šarl Van Den Ajken odgovaraju ukusu posetilaca?
- Radovi opisani kao Prigušene boje (Zasićenost boja) čine 58% poseta za 24% kataloga.