Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Richard Beavis na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Richard Beavis: kaj prikazuje letošnjih obiskov
Cattle Raid je delo z največ gledanjem: 200 obiskov v letu, kar predstavlja 25% vse pozornosti, namenjene umetniku Richard Beavis. Nadzaluje ga Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands in Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle. Stran umetnika je prejela 700 obiskov, dela pa 800: skupaj 1.500. Povečanje zanimanja je za 40% nižje od Avg 2026 do Sep 2026. Jul 2026 je bil najbolj obremenjen mesec z 700 obiskov. Zdomite se nad Mehak senčni del (Luminenca): 50% obiskov v primerjavi s 20% kataloga.
7 najbolj gledanih del umetnika Richard Beavis
Vsaka uvrstitev odraža število obiskov na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; 1. uvrstitev predstavlja delo z največim številom obiskov avtorja Richard Beavis.
-
1
Cattle Raid, 1870
200 obiskov · 25,0%
-
2
Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands, 1870
100 obiskov · 12,5%
-
3
Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle, 1872
100 obiskov · 12,5%
-
4
The Abduction of Isabella Vere, 1872
100 obiskov · 12,5%
-
5
The Midnight Ride of Deloraine, 1869
100 obiskov · 12,5%
-
6
Scene from 'The Lay of the Last Minstrel' (from the poem by Walter Scott), 1870
100 obiskov · 12,5%
-
7
Fruit Boats on the Mediterranean
100 obiskov · 12,5%
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Richard Beavis?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 400 |
| Avg 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Kdaj so razpoložljiva dela umetnika Richard Beavis?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Richard Beavis si obiskovalci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 10,0% | 12,5% |
| Mehak senčni del | 20,0% | 50,0% |
| Subtilna svetlobnost | 56,7% | 37,5% |
| Svetla ravnovesja | 13,3% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 33,3% | 25,0% |
| Subtilne barve | 46,7% | 50,0% |
| Uravnomerno mehka | 13,3% | 25,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,7% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 62,5% | 83,3% |
| Nevtralne barve | 29,2% | 16,7% |
| Temni toni | 8,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 33,3% | 25,0% |
| Uravnotežen | 56,7% | 62,5% |
| Živopisno | 10,0% | 12,5% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 0,0% |
| Nežen | 6,7% | 0,0% |
| Ravnovesje | 3,3% | 12,5% |
| Izrazit | 30,0% | 37,5% |
| Izjava | 50,0% | 50,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 26,7% | 25,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,7% | 12,5% |
| Ravnovesna harmonija | 20,0% | 25,0% |
| Močna barvna enotnost | 40,0% | 25,0% |
| Usklajenana paleta barv | 6,7% | 12,5% |
Katera je najbolj gledana dela Richard Beavis, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Woodcutters, Buckhurst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Goats, Outskirts of Cádiz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Craft off the Eddys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Abduction of Isabella V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Charcoal Burners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carting Bracken | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih sledi Richard Beavis?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 500 | 83,3% |
| Španščina | 100 | 16,7% |
Koliko obiskov na dan ima Richard Beavis in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 100 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 300 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 100 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Richard Beavis
Katero delo umetnika Richard Beavis je najbolj obiskovano?
- Na prvem mestu je Cattle Raid z 200 obiskov, kar predstavlja 25% ogledov. Nad njim je 7 del.
Koliko je ljudi na platformi OriginalUniqueArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Richard Beavis?
- 1.500 obiskov v dvanajstih mesecih: 700 na strani umetnika, 800 na dela.
Katera dela umetnika Richard Beavis so v skladu z okusom obiskovalcev?
- Delo, opisana kot Mehak senčni del (Luminenca), predstavlja 50% obiskov za 20% kataloga.