Paul Delvaux Publikum in vrhunska dela

1897 – 1994

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Paul Delvaux na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Paul Delvaux: ključne osebe

Najbolj gledano delo je Spjeća Venera: 5.500 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 10% ogledov umetnika Paul Delvaux. Nato A SirenIn Full Moonlight in Nočna vlak. Skupno 38.700 obiskov: 14.000 na strani umetnika, 24.700 na delah. Publika raste: 81% več obiskov v obdobju Okt 2026 kot v obdobju Sep 2026. Najbolj obiskovano mesec: Jul 2026 z 17.000 obiskov. Jeziki publike: Francoščina (44%), Angleščina (21%) in Italijanščina (7%). Države občinstva: Belgija (47%), Francija (6%) in Italija (5%). Podelitev občinstva po napravah: naprave (74%), telefoni (22%) in tableti (4%). Ena izrazitnost izstopa: Melanholičen (Čustveni ton) dobi 33% obiskov za le 0% kataloga.

Paul Delvaux: 10 najbolj gledanih del

Ta lestica prikazuje število obiskov, ne oceno kataloga: 10 del, ki so jih uporabniki na platformi OriginalUniqueArt.com največ gledali v zadnjih dvanajstih mesecih za umetnika Paul Delvaux.

  1. Spjeća Venera 1 Spjeća Venera, 1944 5.500 obiskov · 9,8%
  2. A SirenIn Full Moonlight 2 A SirenIn Full Moonlight 4.800 obiskov · 8,5%
  3. Nočna vlak 3 Nočna vlak, 1947 3.800 obiskov · 6,7%
  4. Spjeća Venera 4 Spjeća Venera, 1943 3.100 obiskov · 5,5%
  5. The Village of the Sirens 5 The Village of the Sirens, 1942 1.700 obiskov · 3,0%
  6. The Canape Vert 6 The Canape Vert, 1944 1.400 obiskov · 2,5%
  7. Chrysis 7 Chrysis, 1967 1.000 obiskov · 1,8%
  8. Skeletons in an office 8 Skeletons in an office, 1944 1.000 obiskov · 1,8%
  9. Nodes Rose 9 Nodes Rose, 1937 800 obiskov · 1,4%
  10. The skeleton has the shell 10 The skeleton has the shell, 1944 800 obiskov · 1,4%

Kako se odjemalci Paul Delvaux spreminjajo od meseca do meseca?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026100700
Jul 20261.80015.200
Avg 20266005.400
Sep 20263.8001.500
Okt 20267.7001.900

Koliko je bilo ogled del umetnika Paul Delvaux v preteklem letu?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna je primerjava najbolj gledanih del umetnika Paul Delvaux skozi leto?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži podatke
Umetniško deloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026Okt 2026
Spjeća Venera000000001.400000
Nočna vlak000000009004000100
Spjeća Venera0000000030001000
Small Train Station at Night00000000100000
The Deposition00000000100000
The Garden00000000100000
The Canape Vert000000001001000200
Phases of the Moon00000000300000
Pygmallion000000000000
Nodes Rose0000000040010000

Telefoni, tableti ali računalniki: kje je bil Paul Delvaux gledan?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Prikaži podatke
NapravaObiskovDeli
naprave28.60073,9%
telefoni8.60022,2%
tableti1.5003,9%

Pri katerih jezikih komunicira občinstvo umetnika Paul Delvaux?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Prikaži podatke
JezikObiskovDeli
Francoščina3.60043,9%
Angleščina1.70020,7%
Italijanščina6007,3%
Španščina5006,1%
Nemščina4004,9%
Ruščina4004,9%
Korejščina3003,7%
Nizozemščina3003,7%
Arabščina1001,2%
Japonščina1001,2%

Kakšni so dnevni obiski za Paul Delvaux in kakšna je napoved?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži podatke
DanObiskov
pon 12 Okt700
tor 13 Okt3.900
sre 14 Okt1.200
čet 15 Okt600
pet 16 Okt500
sob 17 Okt200
ned 18 Okt1.300
pon 19 Okt1.100
tor 20 Okt1.100
sre 21 Okt200
čet 22 Okt4.600
pet 23 Okt800
sob 24 Okt900
ned 25 Okt700
pon 26 Okt700
tor 27 Okt300
sre 28 Okt1.200
čet 29 Okt600
pet 30 Okt700
sob 31 Okt800
ned 1 Nov3.300
pon 2 Nov (napovedano)700
tor 3 Nov (napovedano)1.500
sre 4 Nov (napovedano)700
čet 5 Nov (napovedano)1.700
pet 6 Nov (napovedano)600
sob 7 Nov (napovedano)500
ned 8 Nov (napovedano)1.500
pon 9 Nov (napovedano)700
tor 10 Nov (napovedano)1.500
sre 11 Nov (napovedano)700
čet 12 Nov (napovedano)1.600
pet 13 Nov (napovedano)500
sob 14 Nov (napovedano)500
ned 15 Nov (napovedano)1.500
pon 16 Nov (napovedano)700
tor 17 Nov (napovedano)1.400
sre 18 Nov (napovedano)700
čet 19 Nov (napovedano)1.500
pet 20 Nov (napovedano)500
sob 21 Nov (napovedano)500
ned 22 Nov (napovedano)1.400

Paul Delvaux: kratki odgovori

Katero delo je najbolj gledano pri Paul Delvaux?

Spjeća Venera: 5.500 obiskov, 10% ogledov umetnika Paul Delvaux. Seznam sega do ranke 10.

Koliko obiskov prejema Paul Delvaux?

38.700 v dvanasteh mesecih (14.000 na strani umetnika, 24.700 na delih).

Ali si ljudje Paul Delvaux ogledajo na telefonu ali na računalniku?

Na obeh: naprave (74%), telefoni (22%) in tableti (4%); voduje naprave z 74%.

Ali je Paul Delvaux spremljan v več jezikih?

Da: Francoščina (44%), Angleščina (21%) in Italijanščina (7%). Na čelu je Francoščina z deležem 44%.

Ali si publika želi določeno vrsto del umetnika Paul Delvaux?

Da, Melanholičen (Čustveni ton): 33% obiskov za 0% kataloga.