Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Marie Laurencin na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Marie Laurencin: pregled publike na enem mestu
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) pritegne največ pozornosti: 1.000 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 12% vseh ogledov umetnika Marie Laurencin na platformi OriginalUniqueArt.com. sledi L'éventail (1911) in La Barque (1920) Marie Laurencin je privabil 10.500 obiskov: 3.200 na strani umetnika in 7.300 na posameznih delih. Manj obiskov v zadnjem času: število ogledov je znižalo 7% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 5.200 obiskov. Publika gleda na naprave (58%), telefoni (36%) in tableti (6%). Publika nakloni k Monokromatski (Intenzivnost barv): 60% obiskov za 50% umetnikovega kataloga.
10 dela umetnika Marie Laurencin, ki pritegajo največ pozornosti
Uvrščeno glede na dejanske obiske na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih: 10 delov umetnika Marie Laurencin, ki jih ljudje najpogosteje odprejo, od prvenga naprej.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1.000 obiskov · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 obiskov · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 obiskov · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 obiskov · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 obiskov · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 obiskov · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 obiskov · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 obiskov · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 obiskov · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 obiskov · 3,5%
Koliko ljudi vsak mesec gleda Marie Laurencin?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 4.300 |
| Avg 2026 | 1.300 | 1.400 |
| Sep 2026 | 1.000 | 1.500 |
Kolikokrat so bila dela umetnika Marie Laurencin ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšna dela izbirajo gledalci umetnika Marie Laurencin?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 2,0% | 1,2% |
| Mehak senčni del | 10,0% | 15,3% |
| Subtilna svetlobnost | 44,0% | 40,0% |
| Svetla ravnovesja | 40,0% | 43,5% |
| Luminosno | 4,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 64,0% | 67,1% |
| Subtilne barve | 24,0% | 27,1% |
| Uravnomerno mehka | 12,0% | 5,9% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 82,8% | 88,0% |
| Zemljani toni | 13,8% | 12,0% |
| Monokromatsko | 3,5% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 50,0% | 60,0% |
| Uravnotežen | 44,0% | 34,1% |
| Živopisno | 6,0% | 5,9% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 22,0% | 11,8% |
| Nežen | 32,0% | 24,7% |
| Ravnovesje | 10,0% | 16,5% |
| Izrazit | 16,0% | 24,7% |
| Izjava | 20,0% | 22,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 38,0% | 43,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 26,0% | 20,0% |
| Ravnovesna harmonija | 4,0% | 9,4% |
| Močna barvna enotnost | 18,0% | 20,0% |
| Usklajenana paleta barv | 14,0% | 7,1% |
Katera dela umetnika Marie Laurencin pritegnejo največ pozornosti, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Katere naprave uporabljajo ljudje za ogled dela Marie Laurencin?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Poglejte številke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 6.100 | 58,1% |
| telefoni | 3.800 | 36,2% |
| tableti | 600 | 5,7% |
V katerih jezikih sledijo umetniku Marie Laurencin?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Poglejte številke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Francoščina | 800 | 61,5% |
| Španščina | 200 | 15,4% |
| Danščina | 100 | 7,7% |
| Korejščina | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Koliko ljudi vsak dan gleda Marie Laurencin in kakšni so pričakovani rezultati?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 200 |
| čet 24 Sep | 300 |
| pet 25 Sep | 100 |
| sob 26 Sep | 200 |
| ned 27 Sep | 200 |
| pon 28 Sep | 400 |
| tor 29 Sep | 100 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 1.000 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 300 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 400 |
| čet 8 Okt | 200 |
| pet 9 Okt | 400 |
| sob 10 Okt | 700 |
| ned 11 Okt | 100 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 200 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 200 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 700 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 400 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 300 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 200 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 300 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 800 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 500 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 300 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 200 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 300 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 900 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 500 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 300 |
Vprašanja o Marie Laurencin
Katera dela umetnika Marie Laurencin pritegnejo največ pozornosti?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), s 1.000 obiskovami (12% vseh ogledov umetnika Marie Laurencin). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Koliko ljudi gleda Marie Laurencin na OriginalUniqueArt.com?
- 10.500 obiskov v dvanajstih mesecih: 3.200 na strani umetnika in 7.300 pri posameznih delih.
Na katerih napravah ljudje gledajo dela umetnika Marie Laurencin?
- Ljubitelji umetnosti si ogledajo dela umetnika Marie Laurencin na napravah naprave (58%), telefoni (36%) in tableti (6%); naprava naprave predstavlja 58% obiskov.
Kakšne dela umetnika Marie Laurencin ljudje raje izbirajo?
- Monokromatski (Intenzivnost barv): 60% obiskov, v primerjavi s 50% kataloga.