Fernando Cueto Amorsolo Publikum in vrhunska dela

1892 – 1972

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Fernando Cueto Amorsolo na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Fernando Cueto Amorsolo: ključne osebe

Najbolj gledano delo je Harvesting: 600 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 24% ogledov umetnika Fernando Cueto Amorsolo. Nato Landscape in Village Gathering. Skupno 2.400 obiskov: 500 na strani umetnika, 1.900 na delah. Publika se zmanjšuje: 100% manj obiskov v obdobju Sep 2026 kot v obdobju Avg 2026. Najbolj obiskovano mesec: Jul 2026 z 1.600 obiskov. Ena izrazitnost izstopa: Nežen (Kontrast) dobi 96% obiskov za le 71% kataloga.

Fernando Cueto Amorsolo: 6 najbolj gledanih del

Ta lestica prikazuje število obiskov, ne oceno kataloga: 6 del, ki so jih uporabniki na platformi OriginalUniqueArt.com največ gledali v zadnjih dvanajstih mesecih za umetnika Fernando Cueto Amorsolo.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 obiskov · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 obiskov · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 obiskov · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 obiskov · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 obiskov · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 obiskov · 4,0%

Kako se odjemalci Fernando Cueto Amorsolo spreminjajo od meseca do meseca?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20263001.300
Avg 2026200600
Sep 202600

Koliko je bilo ogled del umetnika Fernando Cueto Amorsolo v preteklem letu?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna je primerjava najbolj gledanih del umetnika Fernando Cueto Amorsolo skozi leto?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži podatke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Pri katerih jezikih komunicira občinstvo umetnika Fernando Cueto Amorsolo?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Kakšni so dnevni obiski za Fernando Cueto Amorsolo in kakšna je napoved?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži podatke
DanObiskov
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt700
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt100
tor 13 Okt0
sre 14 Okt100
čet 15 Okt0
pet 16 Okt100
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt100
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)100
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0

Fernando Cueto Amorsolo: kratki odgovori

Katero delo je najbolj gledano pri Fernando Cueto Amorsolo?

Harvesting: 600 obiskov, 24% ogledov umetnika Fernando Cueto Amorsolo. Seznam sega do ranke 6.

Koliko obiskov prejema Fernando Cueto Amorsolo?

2.400 v dvanasteh mesecih (500 na strani umetnika, 1.900 na delih).

Ali si publika želi določeno vrsto del umetnika Fernando Cueto Amorsolo?

Da, Nežen (Kontrast): 96% obiskov za 71% kataloga.