Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Daniel Maclise na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Daniel Maclise: kaj prikazuje letošnjih obiskov
The Marriage of Strongbow and Aoife je delo z največ gledanjem: 400 obiskov v letu, kar predstavlja 6% vse pozornosti, namenjene umetniku Daniel Maclise. Nadzaluje ga Madeline after prayer in Charles lamb. Stran umetnika je prejela 800 obiskov, dela pa 5.900: skupaj 6.700. Povečanje zanimanja je za 25% nižje od Avg 2026 do Sep 2026. Jul 2026 je bil najbolj obremenjen mesec z 5.800 obiskov. Obiskovalci gledajo na naprave (94%), telefoni (3%) in tableti (3%). Zdomite se nad Izrazit (Kontrast): 22% obiskov v primerjavi s 12% kataloga.
10 najbolj gledanih del umetnika Daniel Maclise
Vsaka uvrstitev odraža število obiskov na OriginalUniqueArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; 1. uvrstitev predstavlja delo z največim številom obiskov avtorja Daniel Maclise.
-
1
The Marriage of Strongbow and Aoife
400 obiskov · 6,3%
-
2
Madeline after prayer
300 obiskov · 4,8%
-
3
Charles lamb
300 obiskov · 4,8%
-
4
Washington Irving
300 obiskov · 4,8%
-
5
A Scene from 'Undine' (detail), 1843
200 obiskov · 3,2%
-
6
Snap-Apple Night
200 obiskov · 3,2%
-
7
The Origin of the Harp
200 obiskov · 3,2%
-
8
King Lear and Cordelia
200 obiskov · 3,2%
-
9
And in the First Career they Ran
200 obiskov · 3,2%
-
10
Winthrop Mackworth Praed
200 obiskov · 3,2%
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Daniel Maclise?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 5.100 |
| Avg 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Kdaj so razpoložljiva dela umetnika Daniel Maclise?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Daniel Maclise si obiskovalci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 18,0% | 23,8% |
| Mehak senčni del | 14,0% | 17,5% |
| Subtilna svetlobnost | 22,0% | 20,6% |
| Svetla ravnovesja | 22,0% | 14,3% |
| Luminosno | 24,0% | 23,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 50,0% | 39,7% |
| Subtilne barve | 28,0% | 31,8% |
| Uravnomerno mehka | 12,0% | 11,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 10,0% | 17,5% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 38,8% | 48,3% |
| Nevtralne barve | 36,7% | 22,4% |
| Monokromatsko | 14,3% | 12,1% |
| Temni toni | 8,2% | 12,1% |
| Pastelne barve | 2,0% | 5,2% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 50,0% | 38,1% |
| Uravnotežen | 36,0% | 46,0% |
| Živopisno | 14,0% | 15,9% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 36,0% | 28,6% |
| Nežen | 16,0% | 20,6% |
| Ravnovesje | 10,0% | 6,3% |
| Izrazit | 12,0% | 22,2% |
| Izjava | 26,0% | 22,2% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 14,0% | 14,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,0% | 3,2% |
| Ravnovesna harmonija | 6,0% | 9,5% |
| Močna barvna enotnost | 28,0% | 27,0% |
| Usklajenana paleta barv | 46,0% | 46,0% |
Katera je najbolj gledana dela Daniel Maclise, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Marriage of Strongbow a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Nelson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Madeline after prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| John Forster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snap-Apple Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Harrison Ainsworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Orlando Parry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podalnik naprav za občinstvo umetnika Daniel Maclise?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 6.300 | 94,0% |
| telefoni | 200 | 3,0% |
| tableti | 200 | 3,0% |
V katerih jezikih sledi Daniel Maclise?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Francoščina | 100 | 100,0% |
Koliko obiskov na dan ima Daniel Maclise in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 200 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 300 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 100 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 100 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
Kaj ljudi vprašava o Daniel Maclise
Katero delo umetnika Daniel Maclise je najbolj obiskovano?
- Na prvem mestu je The Marriage of Strongbow and Aoife z 400 obiskov, kar predstavlja 6% ogledov. Nad njim je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi OriginalUniqueArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Daniel Maclise?
- 6.700 obiskov v dvanajstih mesecih: 800 na strani umetnika, 5.900 na dela.
Katere naprave prinašajo publiko Daniel Maclise?
- Publika prihaja s naprav naprave (94%), telefoni (3%) in tableti (3%); naprave prinaša 94% obiskov.
Katera dela umetnika Daniel Maclise so v skladu z okusom obiskovalcev?
- Delo, opisana kot Izrazit (Kontrast), predstavlja 22% obiskov za 12% kataloga.