“دائرے” Circles
Umetniška dela, prikazana na tej strani, so zaščitena z avtorskimi pravicami, kar pomeni, da po zakonu ne moremo ustvarjati ali prodajati identičnih reprodukcij. Ta zaščita se izvaja v skladu z mednarodnimi sporazumi, kot so Bernska konvencija in po nacionalnih zakonih, vključno s tistimi, ki jih določa Zakon o avtorskih pravicah ZDA – naslov 17.
Kot spoštljiva in zakonita alternativa ponujamo prilagojena, ročno slikana umetniška dela, navzornena na original. Naši sposobni in profesionalni umetniki skrbno preučijo stil, vzdušje in umetniško bistvo originala, da ustvarijo novo, edinstveno delo, ki vzbudi enak občutek – pri čemer ostaja popolnoma nova, samostojna izvirna stvar.
Ta način v celoti upošteva zakonodajo o avtorskih pravicah, saj ne vključuje kopiranja ali podvajanja zaščitena umetniškega dela. Namesto tega gre za kreativno preinterpretacijo – novo sliko, ki je navdihnjen rezultat originala, vendar ni z njim identična.
Ročno izdelana oljna reprodukcija
Ročno slikano olje na platnu v vaši izbiri velikosti in okvirja, izdelano po naročilu naših umetnikov. ( Preklop na tiskanine
Preklop na digitalno sliko)
Izberite eno od naših vnaprej določenih velikosti, ki ustrezajo prvotnim proporcijam umetničkega dela.
Vnesite širino in višino, ki jih potrebujete, da se slika prilega vašemu okviru ali steni. Ker je delo ročno slikano, lahko umetnik pri različnih oblikih slik pri robovih doda malo več barve ali pa jih malo odreže — izberite sami. Pred začetkom slikanja vam pošljemo digitalni predogled za potrditev. Slika, prikazana na tej strani, ni končni rezultat — le predogled prikazuje dejansko podobo.
Po oddaji naročila bo ekipa OriginalUniqueArt.com stranki po e-pošti poslala navodila in predogled digitalnega predogleda.
Mednarodna dostava () v 3/4 tednih namesto običajnih 5 tednov. (22 oktober). Brez kompromisov pri kakovosti.
Brezplačna ekspresna dostava po vsem svetu
Visokokakovostno laneno platno
Popolno zavarovanje pošiljke
Garancija povračila carine in uvoznih davkov
Garancija popolnega barvnega ujemanja
Politika vračila v 100 dneh (le v primeru okvar)
Garancija 100% povračila denarja
Popust pri večjem naročilu
“دائرے” Circles
Tehnika reprodukcije
Velikost reprodukcije
-
Skupna cena
€ 262
Vprašanja in odgovori
Kje lahko prenesem "“دائرے” Circles" avtorja Amna Ilyas?
"“دائرے” Circles" avtorja Amna Ilyas lahko prenesete na strani Prenos za to umetniško delo, kot prenos digitalne slike visoke ločljivosti.
Ali obstaja vodnik za "“دائرے” Circles" avtorja Amna Ilyas?
Stran Vodnik za delo "“دائرے” Circles" avtorja Amna Ilyas ponuja nadlepilni informativni list v dveh straneh: sliko umetninine z identifikacijsko tabelo, časovni obroč, ki jo postavlja v obdobje umetnikovega življenja, druge dela tega umetnika, izmerjeno paleto barv ter citate v štirih slogih, pripravljene za kopiranje.
Kakšna je barvna identiteta dela "“دائرے” Circles" avtorja Amna Ilyas?
"“دائرے” Circles" zaznamja barvna paleta Neutrals, ki ji prevladuje Phthalo Green (#191a1d)."
Biografija umetnika
Amna Ilyas: A Rising Star in Pakistani Cinema
Amna Ilyas, born in Pakistan, has swiftly ascended to prominence as a captivating figure within the Pakistani film and television landscape. Beginning her modeling career at just twenty years old in 2007—a pivotal moment shaping her artistic journey—she seamlessly transitioned into acting in 2013, establishing herself as one of the nation’s most sought-after actresses. Her sister models Salma Ilyas and Uzma Ilyas further solidified their family's connection to the fashion world, creating a supportive environment for Amna’s burgeoning ambitions.Early Life & Modeling Beginnings
Ilyas’s foray into modeling commenced at a young age, recognizing her innate charisma and visual appeal. Quickly gaining recognition within Pakistan’s vibrant fashion scene, she secured roles in prestigious campaigns and graced the covers of influential magazines. This initial success fueled her confidence and propelled her toward pursuing acting—a passion that blossomed organically from her formative years. Notably, she was nominated for Model of the Year at the 11th and 12th Lux Style Awards and honored with Best Dressed Female Award at the 11th Lux Style Awards and Best Female Model at the 14th Lux Style Awards—a testament to her undeniable talent and captivating presence.Film Career: From Debut Roles to Critical Acclaim
Amna Ilyas’s cinematic debut arrived in 2013 with *Zinda Bhaag*, a gripping crime drama starring Naseeruddin Shah and Khurram Patras. The film garnered considerable acclaim, cementing her position as a rising star and earning her the Best Female Debut Award at the Lux Style Awards. Her performance captivated audiences and critics alike—a defining moment showcasing her ability to embody complex characters with nuance and sensitivity. Subsequent projects included *Good Morning Karachi*, where she portrayed Rafina, and *Saat Din Mohabbat In*, solidifying her reputation as a versatile performer adept at portraying diverse roles. The film *Baaji* (2019), starring Meera, further cemented her success, earning rave reviews for its bold storytelling and Ilyas’s portrayal of Neha—a character that resonated deeply with viewers. Finally, *Ready Steady No!* (2019) delivered a delightful blend of humor and stunts, showcasing Ilyas's playful energy and cementing her status as a beloved figure in Pakistani cinema.Television Appearances & Artistic Recognition
Beyond the silver screen, Amna Ilyas has graced numerous television shows, notably *Tum Mere Paas Raho* (2015), where she captivated audiences with her romantic portrayal. Her appearances on platforms like Instagram have expanded her reach and solidified her influence within Pakistan’s cultural landscape. She is a member of Tashkeel—a prominent Pakistani film collective—demonstrating her commitment to fostering creativity and collaboration within the industry. Furthermore, Ilyas's participation in Covid Conversations (Tashkeel, 2019) underscored her dedication to engaging with contemporary social issues through artistic expression. Currently pursuing a Master’s degree in Fine Art at the University of Creative Arts, London, Amna Ilyas continues to hone her craft and explore new avenues for artistic exploration—a journey marked by unwavering passion and remarkable achievement.Amna Ilyas
Pakistan
Ključne informacije
- Full Name: Amna Ilyas
- Nationality: Pakistani
- Place Of Birth: Pakistan
- Notable Artworks: ['“دائرے” Circles\u200e']
- Artistic Movement Or Style: Contemporary Pakistani art

Možnost stekla je na voljo le za velikosti pod 110 cm