Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Utagawa Yoshitaki na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Utagawa Yoshitaki: čo ukazuje rok návštev
Kabuki Genji. Chapter 1 je najsledovanejším dielom: 100 návštev za rok, čo predstavuje 50% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Utagawa Yoshitaki. Nasleduje ich Kabuki Genji. Chapter 2. Stránka umelca mala 300 návštev a jeho diela 100: celkom 400. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 300 návštevami. Uprednostňujú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 100% návštev oproti 56% v katalógu.
2 najsledovanejších diel umelca Utagawa Yoshitaki
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Utagawa Yoshitaki.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
100
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Kedy sú vystavené diela umelca Utagawa Yoshitaki?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Utagawa Yoshitaki?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
62,5%
100,0%
Dramatické
25,0%
0,0%
Klasika
12,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
75,0%
100,0%
Melancholický
12,5%
0,0%
Kontemplatívny
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
22,2%
0,0%
Mierny jas
44,4%
50,0%
Svetlá rovnováha
33,3%
50,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
0,0%
0,0%
Subtelné tóny farieb
0,0%
0,0%
Vyvážene jemná
22,2%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
77,8%
100,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
44,4%
50,0%
Zemité tóny
33,3%
50,0%
Neutrálne tóny
11,1%
0,0%
Pastelové tóny
11,1%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
0,0%
0,0%
Vyvážené
22,2%
0,0%
Sýte
77,8%
100,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
11,1%
0,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
11,1%
0,0%
Vyhlásenie
77,8%
100,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
11,1%
0,0%
jemne prepojená paleta
55,6%
100,0%
Vyvážená harmónia
11,1%
0,0%
Silná farebná jednota
22,2%
0,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Utagawa Yoshitaki podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Kabuki Genji. Chapter 22
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kanadehon Chushingura, act 9
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Actors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 2
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Standing Beauty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch je Utagawa Yoshitaki sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Utagawa Yoshitaki a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov
100
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
100
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
200
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
so 28 Nov (predpoveď)
200
Čo sa ľudia pýtajú o Utagawa Yoshitaki
Ktoré dielo umelca Utagawa Yoshitaki má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je Kabuki Genji. Chapter 1 s 100 návštevami, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 2 diel.
Aké je publikum Utagawa Yoshitaki na OriginalUniqueArt.com?
400 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 100 na dielach.
Aké diela Utagawa Yoshitaki zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) získavajú 100% návštev pri 56% katalógu.