Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Sidney Cooper na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Sidney Cooper: prehľad o návštevníkoch
The Lord Of The Pastures priťahuje najviac pozornosti: 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 24% všetkých zobrazení umelca Thomas Sidney Cooper na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje An Evening Drink a Morning, Canterbury Meadows, Kent Thomas Sidney Cooper si vyhážadali 2 600 návštev: 1 100 na stránke umelca a 1 500 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 900 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 65% návštev pre 48% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Thomas Sidney Cooper, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Thomas Sidney Cooper, od prvého miesta.
-
1
The Lord Of The Pastures
400 návštev · 23,5%
-
2
An Evening Drink, 1897
200 návštev · 11,8%
-
3
Morning, Canterbury Meadows, Kent, 1869
200 návštev · 11,8%
-
4
Heat Showers in August, 1857
100 návštev · 5,9%
-
5
Mountain Sheep, 1862
100 návštev · 5,9%
-
6
Peasants and Sheep
100 návštev · 5,9%
-
7
Midday Repose, 1866
100 návštev · 5,9%
-
8
The Evening Drink in the Canterbury Meadows, 1851
100 návštev · 5,9%
-
9
A Group of Cattle, 1877
100 návštev · 5,9%
-
10
Cattle Wattering
100 návštev · 5,9%
Koľko ľudí sleduje Thomas Sidney Cooper každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Thomas Sidney Cooper?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Thomas Sidney Cooper?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 11,8% |
| Mierny jas | 36,0% | 47,1% |
| Svetlá rovnováha | 54,0% | 35,3% |
| Luminózny | 2,0% | 5,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 64,7% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 17,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 17,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,8% | 58,8% |
| Zemité tóny | 42,2% | 35,3% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 5,9% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 66,0% | 82,3% |
| Sýte | 22,0% | 17,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,0% | 11,8% |
| Vyhlásenie | 80,0% | 88,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 11,8% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 11,8% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 41,2% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 35,3% |
Ktoré diela umelca Thomas Sidney Cooper lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An Evening Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Minster marshes, East Kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadows Near Canterbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goats and Kids in a Shed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Drink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape With Cattle And S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Sheep (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Cattle by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Thomas Sidney Cooper?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Thomas Sidney Cooper denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 400 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 400 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Thomas Sidney Cooper
Ktoré diela umelca Thomas Sidney Cooper priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- The Lord Of The Pastures, s 400 návštevami (24% všetkých zobrazení umelca Thomas Sidney Cooper). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Thomas Sidney Cooper na OriginalUniqueArt.com?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov: 1 100 na stránke umelca a 1 500 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Thomas Sidney Cooper ľudia preferujú?
- Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 65% návštev oproti 48% v katalógu.