Stuart Davis Publikum a najlepšie diela

1892 – 1964

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stuart Davis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Stuart Davis: kľúčové údaje

Najsledovanejším dielom je Visa 1: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% celkových zobrazení umelca Stuart Davis. Potom Garage No. 1 a Study for ''Blips and Ifs''. Spolu 5 400 návštev: 1 100 na stránke umelca, 4 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 43% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 4 100 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (83%) a telefóny (17%). Jeden vkus vyniká: Zemité tóny (Paleta farieb) získava 32% návštev pri zdanene malom zastúpení 19% katalógu.

Stuart Davis: 10 najsledovanejších diel

Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Stuart Davis na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 návštev · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 návštev · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 návštev · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 návštev · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 návštev · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 návštev · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 návštev · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 návštev · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 návštev · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 návštev · 2,1%

Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Stuart Davis?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260200
Júl 20265003 600
Aug 2026200500
Sep 20264000

Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Stuart Davis?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Stuart Davis v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
Sketch000000000000
Rapt at Rappaport's000000000000

Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Stuart Davis pozeral?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače4 50083,3%
telefóny90016,7%

Aké jazyky používa publikum umelca Stuart Davis?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje
JazykNávštevyZdieľať
anglicky400100,0%

Ako vyzerajú denné návštevy u Stuart Davis a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
ut 22 Sep0
st 23 Sep100
št 24 Sep0
pi 25 Sep0
so 26 Sep0
ne 27 Sep100
po 28 Sep0
ut 29 Sep0
st 30 Sep100
št 1 Okt0
pi 2 Okt100
so 3 Okt0
ne 4 Okt0
po 5 Okt0
ut 6 Okt0
st 7 Okt100
št 8 Okt0
pi 9 Okt200
so 10 Okt0
ne 11 Okt0
po 12 Okt100
ut 13 Okt (predpoveď)0
st 14 Okt (predpoveď)200
št 15 Okt (predpoveď)0
pi 16 Okt (predpoveď)200
so 17 Okt (predpoveď)0
ne 18 Okt (predpoveď)100
po 19 Okt (predpoveď)100
ut 20 Okt (predpoveď)0
st 21 Okt (predpoveď)200
št 22 Okt (predpoveď)0
pi 23 Okt (predpoveď)200
so 24 Okt (predpoveď)0
ne 25 Okt (predpoveď)100
po 26 Okt (predpoveď)100
ut 27 Okt (predpoveď)0
st 28 Okt (predpoveď)200
št 29 Okt (predpoveď)0
pi 30 Okt (predpoveď)200
so 31 Okt (predpoveď)0
ne 1 Nov (predpoveď)100
po 2 Nov (predpoveď)100

Stuart Davis: krátke odpovede

Ktoré dielo od Stuart Davis má najvyššiu sledovanosť?

Visa 1: 300 návštev, čo predstavuje 6% celkového počtu zobrazení umelca Stuart Davis. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.

Koľko návštev získava Stuart Davis?

5 400 za posledných dvanástich mesiacov (1 100 na stránke umelca, 4 300 na dielach).

Sledujú ľudia Stuart Davis na telefóne alebo na počítači?

Na oboch: pou počítače (83%) a telefóny (17%); pou počítače dominuje s podielom 83%.

Preferuje publikum určitý druh tvorby od Stuart Davis?

Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 32% návštev z 19% katalógu.