Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Raphael Kirchner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Raphael Kirchner: čo ukazuje rok návštev
Elves je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 3% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Raphael Kirchner. Nasleduje ich All healing a Vivienne Segal. Stránka umelca mala 2 500 návštev a jeho diela 9 600: celkom 12 100. Pozornosť vzrástla o 138% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 8 900 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (83%), telefóny (15%) a tablety (2%). Uprednostňujú Jednotná paleta (Harmónia farieb): 58% návštev oproti 42% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Raphael Kirchner
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Raphael Kirchner.
-
1
Elves, 1903
300 návštev · 2,8%
-
2
All healing
300 návštev · 2,8%
-
3
Vivienne Segal
300 návštev · 2,8%
-
4
Girls between brown-green borders, 1901
200 návštev · 1,9%
-
5
Girl Cyclists, 1899
200 návštev · 1,9%
-
6
Clovers, 1899
200 návštev · 1,9%
-
7
The Players (pastel on paper)
200 návštev · 1,9%
-
8
Flashing Motorists, 1904
200 návštev · 1,9%
-
9
Girls with flowers at feet, 1902
200 návštev · 1,9%
-
10
Portrait of Girls with grey border, 1902
200 návštev · 1,9%
Kedy ľudia navštevujú stránku Raphael Kirchner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 500 |
| Júl 2026 | 1 400 | 7 500 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sep 2026 | 900 | 1 000 |
Kedy sú vystavené diela umelca Raphael Kirchner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Raphael Kirchner?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 3,8% |
| Mierny jas | 16,0% | 15,1% |
| Svetlá rovnováha | 24,0% | 35,9% |
| Luminózny | 52,0% | 45,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 14,1% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 14,1% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 34,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 30,0% | 34,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 1,9% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 44,9% | 41,6% |
| Pastelové tóny | 30,6% | 34,6% |
| Zemité tóny | 8,2% | 15,8% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 5,0% |
| Prírodné témy | 0,0% | 2,0% |
| Monochromatické | 0,0% | 1,0% |
| Teplé tóny | 2,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 4,7% |
| Vyvážené | 30,0% | 28,3% |
| Sýte | 58,0% | 67,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 22,0% | 24,5% |
| Jemný | 18,0% | 22,6% |
| Vyvážený | 18,0% | 7,5% |
| Výrazný | 16,0% | 14,1% |
| Vyhlásenie | 26,0% | 31,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 5,7% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 1,9% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 7,5% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 27,4% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 57,6% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Raphael Kirchner podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes of Ancient Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milan Beer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes of Ancient Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mikado | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flashing Motorists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flashing Motorists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika Raphael Kirchner?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 10 000 | 82,6% |
| telefóny | 1 800 | 14,9% |
| tablety | 300 | 2,5% |
V akých jazykoch je Raphael Kirchner sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 37,5% |
| taliansky | 300 | 37,5% |
| španielsky | 100 | 12,5% |
| rusky | 100 | 12,5% |
Koľko návštev za deň má Raphael Kirchner a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 700 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 700 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 800 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 900 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
Čo sa ľudia pýtajú o Raphael Kirchner
Ktoré dielo umelca Raphael Kirchner má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Elves s 300 návštevami, čo predstavuje 3% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Raphael Kirchner na OriginalUniqueArt.com?
- 12 100 návštev za dvanásť mesiacov: 2 500 na stránke umelca, 9 600 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Raphael Kirchner?
- Publikum pochádza z pou počítače (83%), telefóny (15%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 83% návštev.
Aké diela Raphael Kirchner zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Jednotná paleta (Harmónia farieb) získavajú 58% návštev pri 42% katalógu.