Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pierre Adolphe Valette na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pierre Adolphe Valette: prehľad o návštevníkoch
Albert Square, Manchester priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení umelca Pierre Adolphe Valette na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje India House, Manchester a Romiley Pierre Adolphe Valette si vyhážadali 1 300 návštev: 500 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 100 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Neutrálne tóny (Paleta farieb): 80% návštev pre 30% umeleckého katalógu umelca.
8 diel umelca Pierre Adolphe Valette, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 8 najčastejšie otváraných diel umelca Pierre Adolphe Valette, od prvého miesta.
-
1
Albert Square, Manchester, 1910
200 návštev · 22,2%
-
2
India House, Manchester, 1912
100 návštev · 11,1%
-
3
Romiley, 1916
100 návštev · 11,1%
-
4
Rowley Smart, 1925
100 návštev · 11,1%
-
5
Study of a 'Cab at All Saints', 1911
100 návštev · 11,1%
-
6
York Street Leading to Charles Street, Manchester, 1913
100 návštev · 11,1%
-
7
May Aimee Smith, 1918
100 návštev · 11,1%
-
8
Girl at Her Toilet
100 návštev · 11,1%
Koľko ľudí sleduje Pierre Adolphe Valette každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Pierre Adolphe Valette?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Pierre Adolphe Valette?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,5% | 11,1% |
| Mäkký tieň | 24,1% | 22,2% |
| Mierny jas | 58,6% | 55,6% |
| Svetlá rovnováha | 13,8% | 11,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 75,9% | 88,9% |
| Subtelné tóny farieb | 6,9% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 17,2% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,0% | 20,0% |
| Neutrálne tóny | 30,0% | 80,0% |
| Monochromatické | 15,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 51,7% | 77,8% |
| Vyvážené | 48,3% | 22,2% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 34,5% | 33,3% |
| Jemný | 27,6% | 11,1% |
| Vyvážený | 17,2% | 22,2% |
| Výrazný | 6,9% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 13,8% | 11,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,9% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 20,7% | 22,2% |
| Vyvážená harmónia | 13,8% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 41,4% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 17,2% | 22,2% |
Ktoré diela umelca Pierre Adolphe Valette lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figures by a Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| India House, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers and Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Albert Square, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Castlegate, Salford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowley Smart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Pierre Adolphe Valette?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 600 | 75,0% |
| anglicky | 200 | 25,0% |
Koľko ľudí sleduje Pierre Adolphe Valette denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 300 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 300 |
Otázky o Pierre Adolphe Valette
Ktoré diela umelca Pierre Adolphe Valette priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Albert Square, Manchester, s 200 návštevami (22% všetkých zobrazení umelca Pierre Adolphe Valette). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľko ľudí sleduje Pierre Adolphe Valette na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Pierre Adolphe Valette ľudia preferujú?
- Neutrálne tóny (Paleta farieb): 80% návštev oproti 30% v katalógu.