Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ludwig Knaus na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ludwig Knaus: prehľad o návštevníkoch
Potato Harvest priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení umelca Ludwig Knaus na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje In the schtetl a A Young Girl In A Field Ludwig Knaus si vyhážadali 1 700 návštev: 600 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 500 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 67% návštev pre 41% umeleckého katalógu umelca.
7 diel umelca Ludwig Knaus, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 7 najčastejšie otváraných diel umelca Ludwig Knaus, od prvého miesta.
Koľko ľudí sleduje Ludwig Knaus každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 100 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Ludwig Knaus?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Ludwig Knaus?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 27,3% | 41,7% |
| Mäkký tieň | 68,2% | 50,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 4,5% | 8,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 13,6% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 18,2% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 45,5% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,7% | 25,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,8% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 35,3% | 37,5% |
| Monochromatické | 5,9% | 12,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 18,2% | 33,3% |
| Vyvážené | 72,7% | 50,0% |
| Sýte | 9,1% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 13,6% | 25,0% |
| Jemný | 27,3% | 25,0% |
| Vyvážený | 13,6% | 16,7% |
| Výrazný | 22,7% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 22,7% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 9,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 40,9% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 40,9% | 16,7% |
Ktoré diela umelca Ludwig Knaus lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Magician in the Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ein Försterheim - Ludwig Kn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Potato Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Potato Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hurdy-gurdy Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Bildnis Graefin Mons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Starost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The village prince | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the schtetl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Zigeuner im walde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Ludwig Knaus?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Ludwig Knaus denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Ludwig Knaus
Ktoré diela umelca Ludwig Knaus priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Potato Harvest, s 200 návštevami (17% všetkých zobrazení umelca Ludwig Knaus). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 7 diel.
Koľko ľudí sleduje Ludwig Knaus na OriginalUniqueArt.com?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Ludwig Knaus ľudia preferujú?
- Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 67% návštev oproti 41% v katalógu.