Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Louis Pasteur na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Louis Pasteur: prehľad o návštevníkoch
Jean-Joseph Pasteur, Louis Pasteur priťahuje najviac pozornosti: 600 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 67% všetkých zobrazení umelca Louis Pasteur na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Jeanne-Etienne Roqui, Louis Pasteur a François-Emmanuel Roch, storekeeper in Arbois. F.-E. Roch was the father of C. and S. Roch. Louis Pasteur si vyhážadali 1 300 návštev: 600 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 200 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Výrazný (Kontrast): 78% návštev pre 18% umeleckého katalógu umelca.
4 diel umelca Louis Pasteur, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 4 najčastejšie otváraných diel umelca Louis Pasteur, od prvého miesta.
Koľko ľudí sleduje Louis Pasteur každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Louis Pasteur?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Louis Pasteur?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,2% | 66,7% |
| Mäkký tieň | 63,6% | 33,3% |
| Mierny jas | 9,1% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 9,1% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 54,5% | 77,8% |
| Subtelné tóny farieb | 27,3% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 18,2% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 45,5% | 77,8% |
| Vyvážené | 54,5% | 22,2% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 9,1% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,2% | 77,8% |
| Vyhlásenie | 63,6% | 22,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 27,3% | 77,8% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 27,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 27,3% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Louis Pasteur lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeanne-Etienne Roqui, Louis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pierre-Joseph Gaidot, a coo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean-Joseph Pasteur, Louis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Jeanne-Etienne Roqui, mère… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anonymous woman from Franch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Didier Netzer, a fellow stu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Roch. Charles Roch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| pastel1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| François-Emmanuel Roch, sto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| pastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Louis Pasteur?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 700 | 87,5% |
| španielsky | 100 | 12,5% |
Koľko ľudí sleduje Louis Pasteur denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 300 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
Otázky o Louis Pasteur
Ktoré diela umelca Louis Pasteur priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Jean-Joseph Pasteur, Louis Pasteur, s 600 návštevami (67% všetkých zobrazení umelca Louis Pasteur). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 4 diel.
Koľko ľudí sleduje Louis Pasteur na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Louis Pasteur ľudia preferujú?
- Výrazný (Kontrast): 78% návštev oproti 18% v katalógu.