Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Kenneth Noland na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Kenneth Noland: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Beginning: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 30% celkových zobrazení umelca Kenneth Noland. Potom Sarah's Reach a Blonde. Spolu 2 700 návštev: 1 400 na stránke umelca, 1 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 20% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 800 návštevami. Jeden vkus vyniká: Pokojná atmosféra (Atmosféra) získava 100% návštev pri zdanene malom zastúpení 25% katalógu.
Kenneth Noland: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Kenneth Noland na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Kenneth Noland?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
800
1 000
Aug 2026
200
300
Sep 2026
400
0
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Kenneth Noland?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Kenneth Noland?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
25,0%
100,0%
Výrazné
50,0%
0,0%
Minimalistický
25,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,4%
10,0%
Mäkký tieň
6,7%
0,0%
Mierny jas
11,1%
5,0%
Svetlá rovnováha
28,9%
50,0%
Luminózny
48,9%
35,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
48,9%
20,0%
Subtelné tóny farieb
13,3%
5,0%
Vyvážene jemná
24,4%
75,0%
Výrazná prítomnosť farieb
11,1%
0,0%
Sýta farba
2,2%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
61,0%
85,0%
Zemité tóny
7,3%
15,0%
Pastelové tóny
14,6%
0,0%
Tmavé tóny
7,3%
0,0%
Monochromatické
7,3%
0,0%
Metalické tóny
2,4%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
46,7%
30,0%
Vyvážené
26,7%
20,0%
Sýte
26,7%
50,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
35,6%
10,0%
Jemný
13,3%
20,0%
Vyvážený
6,7%
5,0%
Výrazný
8,9%
5,0%
Vyhlásenie
35,6%
60,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
15,6%
15,0%
jemne prepojená paleta
11,1%
30,0%
Vyvážená harmónia
11,1%
35,0%
Silná farebná jednota
17,8%
20,0%
Jednotná paleta
44,4%
0,0%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Kenneth Noland v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Blonde
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Inside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Desert Sound
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
April
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Inside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sarah's Reach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Columbus' Egg
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lotus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používa publikum umelca Kenneth Noland?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
portugalsky
200
66,7%
anglicky
100
33,3%
Ako vyzerajú denné návštevy u Kenneth Noland a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
800
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
100
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
800
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
900
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
100
po 2 Nov (predpoveď)
1 100
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
100
Kenneth Noland: krátke odpovede
Ktoré dielo od Kenneth Noland má najvyššiu sledovanosť?
Beginning: 600 návštev, čo predstavuje 30% celkového počtu zobrazení umelca Kenneth Noland. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Kenneth Noland?
2 700 za posledných dvanástich mesiacov (1 400 na stránke umelca, 1 300 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Kenneth Noland?
Áno, Pokojná atmosféra (Atmosféra): 100% návštev z 25% katalógu.