Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Józef Highmayer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Józef Highmayer: čo ukazuje rok návštev
Portrait Of A Gentleman je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 8% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Józef Highmayer. Nasleduje ich Portrait of Major-General James Wolfe a Edward Nourse The Younger. Stránka umelca mala 900 návštev a jeho diela 3 300: celkom 4 200. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 4 000 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (95%) a tablety (5%). Uprednostňujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 28% návštev oproti 16% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Józef Highmayer
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Józef Highmayer.
-
1
Portrait Of A Gentleman
300 návštev · 8,3%
-
2
Portrait of Major-General James Wolfe
200 návštev · 5,6%
-
3
Edward Nourse The Younger
200 návštev · 5,6%
-
4
Portrait Of A Lady With A Pug Dog
200 návštev · 5,6%
-
5
Thomas Pennant
200 návštev · 5,6%
-
6
Reverend Edmund Tew
200 návštev · 5,6%
-
7
A Couple Dressed in the Height of Fashion
100 návštev · 2,8%
-
8
Isabella Lee And Her Grandson, William Waller
100 návštev · 2,8%
-
9
Sketch Of A Young Girl
100 návštev · 2,8%
-
10
The Angel Of Mercy
100 návštev · 2,8%
Kedy ľudia navštevujú stránku Józef Highmayer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 3 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Józef Highmayer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Józef Highmayer?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 82,0% | 72,2% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 22,2% |
| Mierny jas | 4,0% | 2,8% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 2,8% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 27,8% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 27,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 94,9% | 97,0% |
| Monochromatické | 2,6% | 3,0% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 84,0% | 77,8% |
| Vyvážené | 14,0% | 19,4% |
| Sýte | 2,0% | 2,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 40,0% | 30,6% |
| Jemný | 30,0% | 30,6% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 8,0% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 16,0% | 22,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 27,8% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Józef Highmayer podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mr. Oldham and his Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Couple Dressed in the Hei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Major-General J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait Of An Unidentified… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of An Unknown Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamela In The Bedroom With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thomas Ripley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isabella Lee And Her Grands… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Artist's Wife Susanna,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika Józef Highmayer?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 000 | 95,2% |
| tablety | 200 | 4,8% |
V akých jazykoch je Józef Highmayer sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Józef Highmayer a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Józef Highmayer
Ktoré dielo umelca Józef Highmayer má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Portrait Of A Gentleman s 300 návštevami, čo predstavuje 8% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Józef Highmayer na OriginalUniqueArt.com?
- 4 200 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na stránke umelca, 3 300 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Józef Highmayer?
- Publikum pochádza z pou počítače (95%) a tablety (5%); pou počítače predstavuje 95% návštev.
Aké diela Józef Highmayer zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 28% návštev pri 16% katalógu.