Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Ferneley, Snr na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Ferneley, Snr: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% celkových zobrazení umelca John Ferneley, Snr. Potom Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar' a A Grey Hunter. Spolu 1 300 návštev: 300 na stránke umelca, 1 000 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 300 návštevami. Jeden vkus vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 54% návštev pri zdanene malom zastúpení 32% katalógu.
John Ferneley, Snr: 9 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 9 najčítanejších diel umelca John Ferneley, Snr na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter
200 návštev · 15,4%
-
2
Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar', 1834
200 návštev · 15,4%
-
3
A Grey Hunter, 1820
200 návštev · 15,4%
-
4
The Marriott Family
200 návštev · 15,4%
-
5
The Bays, Manchester, 1843
100 návštev · 7,7%
-
6
Marvel, KingFisher And The Lad, Three Hunters Belonging To William Angerstein, In A Field With His Dog Spring
100 návštev · 7,7%
-
7
The Rossendale Hunt
100 návštev · 7,7%
-
8
Emlius, Winter of the 1832 Derby, held by a Groom at Doncaster
100 návštev · 7,7%
-
9
Mr. C. N. Hogg's Claxton and a Groom in a Stable
100 návštev · 7,7%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca John Ferneley, Snr?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca John Ferneley, Snr?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca John Ferneley, Snr?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,6% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 40,4% | 30,8% |
| Mierny jas | 31,9% | 53,8% |
| Svetlá rovnováha | 14,9% | 15,4% |
| Luminózny | 2,1% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 6,4% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 21,3% | 30,8% |
| Vyvážene jemná | 40,4% | 30,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 29,8% | 38,5% |
| Sýta farba | 2,1% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 63,6% | 61,5% |
| Tmavé tóny | 22,7% | 30,8% |
| Metalické tóny | 4,5% | 7,7% |
| Neutrálne tóny | 6,8% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 17,0% | 15,4% |
| Vyvážené | 55,3% | 53,8% |
| Sýte | 27,7% | 30,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,5% | 0,0% |
| Jemný | 21,3% | 15,4% |
| Vyvážený | 12,8% | 0,0% |
| Výrazný | 27,7% | 46,2% |
| Vyhlásenie | 29,8% | 38,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,4% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,8% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 40,4% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 36,2% | 46,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca John Ferneley, Snr v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The 4th Royal Irish Dragoon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playmate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr George Marriott On His B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Troop Sergeant Major, the 7… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bays, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Chestnut Racehorse Called… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| of champions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Saddled Bay Hunter In A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca John Ferneley, Snr?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u John Ferneley, Snr a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
John Ferneley, Snr: krátke odpovede
Ktoré dielo od John Ferneley, Snr má najvyššiu sledovanosť?
- Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 návštev, čo predstavuje 15% celkového počtu zobrazení umelca John Ferneley, Snr. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Koľko návštev získava John Ferneley, Snr?
- 1 300 za posledných dvanástich mesiacov (300 na stránke umelca, 1 000 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od John Ferneley, Snr?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 54% návštev z 32% katalógu.