Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jacopo De Barbari na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jacopo De Barbari: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Plan of Venice: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 31% celkových zobrazení umelca Jacopo De Barbari. Potom Nude Woman Holding a Mirror a Portrait of Fra Luca Pacioli. Spolu 1 900 návštev: 300 na stránke umelca, 1 600 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 900 návštevami. Jeden vkus vyniká: Pokojný (Kontrast) získava 44% návštev pri zdanene malom zastúpení 18% katalógu.
Jacopo De Barbari: 8 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 8 najčítanejších diel umelca Jacopo De Barbari na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Plan of Venice, 1500
500 návštev · 31,2%
-
2
Nude Woman Holding a Mirror, 1503
300 návštev · 18,8%
-
3
Portrait of Fra Luca Pacioli, 1500
200 návštev · 12,5%
-
4
Portrait of cosimo i de medici
200 návštev · 12,5%
-
5
Narodenstvo Matky Božej a Dieťaho s svätým Jánom Krčných a svätým Antonijom Abotským, 1490
100 návštev · 6,2%
-
6
Still-Life with Partridge and Iron Gloves, 1504
100 návštev · 6,2%
-
7
Portrait of Fra Luca Pacioli and an Unknown Young Man, 1500
100 návštev · 6,2%
-
8
A sparrowhawk
100 návštev · 6,2%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Jacopo De Barbari?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Jacopo De Barbari?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Jacopo De Barbari?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Kontemplatívny | 50,0% | 75,0% |
| Tajomný | 25,0% | 12,5% |
| Romantický | 25,0% | 12,5% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 36,4% | 37,5% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 36,4% | 12,5% |
| Svetlá rovnováha | 27,3% | 50,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 45,5% | 37,5% |
| Subtelné tóny farieb | 36,4% | 56,2% |
| Vyvážene jemná | 18,2% | 6,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,4% | 31,2% |
| Vyvážené | 63,6% | 68,8% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,2% | 43,8% |
| Jemný | 9,1% | 12,5% |
| Vyvážený | 27,3% | 18,8% |
| Výrazný | 9,1% | 6,2% |
| Vyhlásenie | 36,4% | 18,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 18,2% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 18,2% | 18,8% |
| Silná farebná jednota | 18,2% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 45,5% | 56,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Jacopo De Barbari v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Narodenstvo Matky Božej a D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Fra Luca Paciol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Fra Luca Pacioli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Plan of Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Still-Life with Partridge a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of cosimo i de med… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Cleopatra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mars and Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plan of Venice (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Woman Holding a Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Jacopo De Barbari?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Jacopo De Barbari a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
Jacopo De Barbari: krátke odpovede
Ktoré dielo od Jacopo De Barbari má najvyššiu sledovanosť?
- Plan of Venice: 500 návštev, čo predstavuje 31% celkového počtu zobrazení umelca Jacopo De Barbari. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Jacopo De Barbari?
- 1 900 za posledných dvanástich mesiacov (300 na stránke umelca, 1 600 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Jacopo De Barbari?
- Áno, Pokojný (Kontrast): 44% návštev z 18% katalógu.