Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henri Gervex na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henri Gervex: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Rolla: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% celkových zobrazení umelca Henri Gervex. Potom Portrait of Tsarina Alexandra a The Salon Jury. Spolu 3 500 návštev: 1 200 na stránke umelca, 2 300 na dielach. Publikum rastie: o 60% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 2 200 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%). Jeden vkus vyniká: Vyhlásenie (Kontrast) získava 81% návštev pri zdanene malom zastúpení 56% katalógu.
Henri Gervex: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Henri Gervex na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Rolla
400 návštev · 15,4%
-
2
Portrait of Tsarina Alexandra
200 návštev · 7,7%
-
3
The Salon Jury
200 návštev · 7,7%
-
4
A Meeting of the Judges of the Salon des Artistes
200 návštev · 7,7%
-
5
Fragment Of The Panorama Of 'the History Of The Century' -
200 návštev · 7,7%
-
6
Portrait De Madame G.
200 návštev · 7,7%
-
7
Le Modèle Masqué
200 návštev · 7,7%
-
8
Portrait De Jenny Sacerdote.
100 návštev · 3,8%
-
9
Café Scene in Paris
100 návštev · 3,8%
-
10
Femme Resuse À La Toilette
100 návštev · 3,8%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Henri Gervex?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 500 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 500 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Henri Gervex?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Henri Gervex?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 21,9% | 15,4% |
| Mäkký tieň | 29,3% | 23,1% |
| Mierny jas | 39,0% | 61,5% |
| Svetlá rovnováha | 7,3% | 0,0% |
| Luminózny | 2,4% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 58,5% | 61,5% |
| Subtelné tóny farieb | 24,4% | 23,1% |
| Vyvážene jemná | 12,2% | 15,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,9% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,0% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 61,0% | 57,7% |
| Vyvážené | 36,6% | 42,3% |
| Sýte | 2,4% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,4% | 0,0% |
| Jemný | 17,1% | 7,7% |
| Vyvážený | 9,8% | 11,5% |
| Výrazný | 14,6% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 56,1% | 80,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,3% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 24,4% | 26,9% |
| Vyvážená harmónia | 17,1% | 11,5% |
| Silná farebná jednota | 36,6% | 34,6% |
| Jednotná paleta | 14,6% | 19,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Henri Gervex v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for 'Autopsy at the H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Café Scene in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rolla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Study For A Portrait Of Tsa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme Resuse À La Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Salon Jury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The wedding of Mathurin Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birth, Town Hall Of The 19t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Tsarina Alexand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Henri Gervex pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 80,0% |
| telefóny | 600 | 17,1% |
| tablety | 100 | 2,9% |
Aké jazyky používa publikum umelca Henri Gervex?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Henri Gervex a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Henri Gervex: krátke odpovede
Ktoré dielo od Henri Gervex má najvyššiu sledovanosť?
- Rolla: 400 návštev, čo predstavuje 15% celkového počtu zobrazení umelca Henri Gervex. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Henri Gervex?
- 3 500 za posledných dvanástich mesiacov (1 200 na stránke umelca, 2 300 na dielach).
Sledujú ľudia Henri Gervex na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%); pou počítače dominuje s podielom 80%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Henri Gervex?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 81% návštev z 56% katalógu.