Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hans Von Marées na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Hans Von Marées: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Alte Nationalgalerie, Berlin.: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% celkových zobrazení umelca Hans Von Marées. Potom Youth Picking Oranges a Drei Männer In Der Landschaft Von Hans Von Marées. Spolu 2 700 návštev: 700 na stránke umelca, 2 000 na dielach. Publikum rastie: o 400% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 2 000 návštevami. Jeden vkus vyniká: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 54% návštev pri zdanene malom zastúpení 33% katalógu.
Hans Von Marées: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Hans Von Marées na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Alte Nationalgalerie, Berlin.
500 návštev · 20,8%
-
2
Youth Picking Oranges
400 návštev · 16,7%
-
3
Drei Männer In Der Landschaft Von Hans Von Marées
300 návštev · 12,5%
-
4
Abendliche Waldszene ), 1870
200 návštev · 8,3%
-
5
Rekonstruktion In Der Alten Nationalgalerie Berlin.
200 návštev · 8,3%
-
6
Drei Männer in der Landschaft ), 1874
100 návštev · 4,2%
-
7
Die Lebensalter (Orangenbild)
100 návštev · 4,2%
-
8
Kassettenbild Ii
100 návštev · 4,2%
-
9
Drei Jünglinge In Einem Orangenhain
100 návštev · 4,2%
-
10
Entwurf Zum Bild Das Goldene Zeitalter I
100 návštev · 4,2%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Hans Von Marées?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Hans Von Marées?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Hans Von Marées?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 70,0% | 70,8% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 25,0% |
| Mierny jas | 3,3% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 6,7% | 4,2% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,7% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 33,3% | 54,2% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 20,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 79,0% | 92,3% |
| Tmavé tóny | 15,8% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 5,3% | 7,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,0% | 58,3% |
| Vyvážené | 33,3% | 37,5% |
| Sýte | 6,7% | 4,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 26,7% | 33,3% |
| Jemný | 50,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 6,7% | 16,7% |
| Výrazný | 16,7% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,7% | 29,2% |
| jemne prepojená paleta | 23,3% | 37,5% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 20,8% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 4,2% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Hans Von Marées v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Courtyard with the Grotto i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drei Männer In Der Landscha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Double Portrait of Marées a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selbstbildnis Mit Hildebran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Lebensalter (Orangenbil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abendliche Waldszene ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drei Männer in der Landscha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Oarsmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassettenbild Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Hans Von Marées?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 60,0% |
| španielsky | 100 | 20,0% |
| ukrajinsky | 100 | 20,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Hans Von Marées a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 400 |
| po 28 Sep | 400 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Hans Von Marées: krátke odpovede
Ktoré dielo od Hans Von Marées má najvyššiu sledovanosť?
- Alte Nationalgalerie, Berlin.: 500 návštev, čo predstavuje 21% celkového počtu zobrazení umelca Hans Von Marées. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Hans Von Marées?
- 2 700 za posledných dvanástich mesiacov (700 na stránke umelca, 2 000 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Hans Von Marées?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 54% návštev z 33% katalógu.