Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Henry na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Henry: čo ukazuje rok návštev
The Druids Bringing in the Mistletoe je najsledovanejším dielom: 600 návštev za rok, čo predstavuje 18% celkovej pozornosti venovanej umelcovi George Henry. Nasleduje ich Japanese Lady with a Fan a Gloamin'. Stránka umelca mala 400 návštev a jeho diela 3 200: celkom 3 600. Pozornosť vzrástla o 200% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 3 200 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (75%), telefóny (19%) a tablety (6%). Uprednostňujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 59% návštev oproti 30% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca George Henry
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od George Henry.
-
1
The Druids Bringing in the Mistletoe, 1890
600 návštev · 17,6%
-
2
Japanese Lady with a Fan, 1894
300 návštev · 8,8%
-
3
Gloamin', 1889
300 návštev · 8,8%
-
4
In a Japanese Garden, 1894
200 návštev · 5,9%
-
5
Mrs Younger, 1903
200 návštev · 5,9%
-
6
Hikers at Goodwood Downs, West Sussex
200 návštev · 5,9%
-
7
Ladies by a Loch
200 návštev · 5,9%
-
8
Japanese Beauty, 1894
200 návštev · 5,9%
-
9
The Hedgecutter, 1886
100 návštev · 2,9%
-
10
Geisha Girl, 1894
100 návštev · 2,9%
Kedy ľudia navštevujú stránku George Henry?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 2 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Kedy sú vystavené diela umelca George Henry?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca George Henry?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 46,0% | 29,4% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 50,0% |
| Mierny jas | 14,0% | 5,9% |
| Svetlá rovnováha | 14,0% | 14,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 17,6% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 20,6% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 58,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 2,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 67,6% | 72,7% |
| Neutrálne tóny | 18,9% | 22,7% |
| Tmavé tóny | 5,4% | 4,5% |
| Monochromatické | 5,4% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 29,4% |
| Vyvážené | 46,0% | 55,9% |
| Sýte | 12,0% | 14,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 22,0% | 14,7% |
| Jemný | 28,0% | 26,5% |
| Vyvážený | 14,0% | 8,8% |
| Výrazný | 10,0% | 11,8% |
| Vyhlásenie | 26,0% | 38,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 11,8% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 29,4% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 2,9% |
| Silná farebná jednota | 46,0% | 47,1% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 8,8% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca George Henry podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Druids Bringing in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| East and West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Geisha Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Japanese Lady with a Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Gloamin' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Landscape with Rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grey Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Feather Boa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lady with a Green Scarf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marion N. Parker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika George Henry?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 700 | 75,0% |
| telefóny | 700 | 19,4% |
| tablety | 200 | 5,6% |
V akých jazykoch je George Henry sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má George Henry a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o George Henry
Ktoré dielo umelca George Henry má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je The Druids Bringing in the Mistletoe s 600 návštevami, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum George Henry na OriginalUniqueArt.com?
- 3 600 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca, 3 200 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum George Henry?
- Publikum pochádza z pou počítače (75%), telefóny (19%) a tablety (6%); pou počítače predstavuje 75% návštev.
Aké diela George Henry zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 59% návštev pri 30% katalógu.