Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Condo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Condo: čo ukazuje rok návštev
Conspiracy je najsledovanejším dielom: 1 400 návštev za rok, čo predstavuje 30% celkovej pozornosti venovanej umelcovi George Condo. Nasleduje ich Night Rider a Jesus on the Cross. Stránka umelca mala 1 900 návštev a jeho diela 3 100: celkom 5 000. Pozornosť klesla o 37% z Aug 2026 na Sep 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 900 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na telefóny (52%) a pou počítače (48%). Uprednostňujú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 67% návštev oproti 21% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca George Condo
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od George Condo.
-
1
Conspiracy
1 400 návštev · 30,4%
-
2
Night Rider
1 400 návštev · 30,4%
-
3
Jesus on the Cross
700 návštev · 15,2%
-
4
Nude on Purple
200 návštev · 4,3%
-
5
Study for The Jester, 2003
200 návštev · 4,3%
-
6
Untitled, 1989
100 návštev · 2,2%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
100 návštev · 2,2%
-
8
The Young Executive, 2003
100 návštev · 2,2%
-
9
Barney
100 návštev · 2,2%
-
10
Study for Blue Female Composition, 2006
100 návštev · 2,2%
Kedy ľudia navštevujú stránku George Condo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 200 |
| Aug 2026 | 700 | 1 200 |
| Sep 2026 | 500 | 700 |
Kedy sú vystavené diela umelca George Condo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca George Condo?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,3% | 30,4% |
| Mäkký tieň | 31,0% | 54,4% |
| Mierny jas | 13,8% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 27,6% | 6,5% |
| Luminózny | 17,2% | 8,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,3% | 43,5% |
| Subtelné tóny farieb | 13,8% | 4,3% |
| Vyvážene jemná | 17,2% | 17,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 20,7% | 34,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 32,0% | 47,7% |
| Tmavé tóny | 16,0% | 36,4% |
| Neutrálne tóny | 48,0% | 15,9% |
| Pastelové tóny | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,8% | 43,5% |
| Vyvážené | 34,5% | 37,0% |
| Sýte | 20,7% | 19,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 13,8% | 2,2% |
| Jemný | 24,1% | 65,2% |
| Vyvážený | 3,5% | 0,0% |
| Výrazný | 20,7% | 6,5% |
| Vyhlásenie | 37,9% | 26,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 31,0% | 6,5% |
| jemne prepojená paleta | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,7% | 67,4% |
| Silná farebná jednota | 17,2% | 2,2% |
| Jednotná paleta | 27,6% | 23,9% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca George Condo podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Pierrot Lunaire (Comic Stri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Lord Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Dreaming Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Nights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Colored Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peripheral Beings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Your Friendly Neighborhood… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika George Condo?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 2 600 | 52,0% |
| pou počítače | 2 400 | 48,0% |
V akých jazykoch je George Condo sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| portugalsky | 400 | 66,7% |
| taliansky | 200 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má George Condo a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 500 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 500 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
Čo sa ľudia pýtajú o George Condo
Ktoré dielo umelca George Condo má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Conspiracy s 1 400 návštevami, čo predstavuje 30% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum George Condo na OriginalUniqueArt.com?
- 5 000 návštev za dvanásť mesiacov: 1 900 na stránke umelca, 3 100 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum George Condo?
- Publikum pochádza z telefóny (52%) a pou počítače (48%); telefóny predstavuje 52% návštev.
Aké diela George Condo zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získavajú 67% návštev pri 21% katalógu.