Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Weston Benson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frank Weston Benson: prehľad o návštevníkoch
Two Boys priťahuje najviac pozornosti: 2 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 19% všetkých zobrazení umelca Frank Weston Benson na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Summer a Young Girl by a Window Frank Weston Benson si vyhážadali 12 700 návštev: 2 800 na stránke umelca a 9 900 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 2650% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 6 800 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (87%), telefóny (9%) a tablety (4%). Publikum sa skлоňuje k Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 39% návštev pre 14% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Frank Weston Benson, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Frank Weston Benson, od prvého miesta.
-
1
Two Boys
2 200 návštev · 18,6%
-
2
Summer
1 400 návštev · 11,9%
-
3
Young Girl by a Window, 1911
600 návštev · 5,1%
-
4
The Open Window, 1917
300 návštev · 2,5%
-
5
Boating at Vinalhaven
300 návštev · 2,5%
-
6
Sketch for a Mural, 1900
200 návštev · 1,7%
-
7
Rainy Day, 1906
200 návštev · 1,7%
-
8
Gertrude, 1899
200 návštev · 1,7%
-
9
Self portrait, 1898
200 návštev · 1,7%
-
10
Children in Woods
200 návštev · 1,7%
Koľko ľudí sleduje Frank Weston Benson každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 100 | 5 700 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 1 700 | 3 800 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Frank Weston Benson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Frank Weston Benson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 8,5% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 21,2% |
| Mierny jas | 32,0% | 39,8% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 19,5% |
| Luminózny | 20,0% | 11,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 28,0% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 36,4% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 33,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 2,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 40,5% | 62,9% |
| Zemité tóny | 45,2% | 32,0% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 3,1% |
| Monochromatické | 2,4% | 1,0% |
| Prírodné témy | 2,4% | 1,0% |
| Pastelové tóny | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,0% | 24,6% |
| Vyvážené | 54,0% | 68,6% |
| Sýte | 8,0% | 6,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 8,5% |
| Jemný | 20,0% | 22,9% |
| Vyvážený | 8,0% | 4,2% |
| Výrazný | 10,0% | 5,9% |
| Vyhlásenie | 48,0% | 58,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 39,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 4,2% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 5,9% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 22,0% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 28,8% |
Ktoré diela umelca Frank Weston Benson lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl by a Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Two Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1 200 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 900 |
| Twilight in the Desert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Watcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Red and Gold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sunlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children in Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Sketch for a Mural | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alice Bacon (Mrs. W. Sturgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Frank Weston Benson?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 11 000 | 86,6% |
| telefóny | 1 200 | 9,4% |
| tablety | 500 | 3,9% |
V akých jazykoch sleduje Frank Weston Benson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 1 200 | 63,2% |
| arabský | 200 | 10,5% |
| taliansky | 200 | 10,5% |
| Chinese | 200 | 10,5% |
| poľsky | 100 | 5,3% |
Koľko ľudí sleduje Frank Weston Benson denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 200 |
| ut 22 Sep | 900 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 800 |
| pi 25 Sep | 1 500 |
| so 26 Sep | 400 |
| ne 27 Sep | 300 |
| po 28 Sep | 1 500 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 500 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 300 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 800 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Frank Weston Benson
Ktoré diela umelca Frank Weston Benson priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Two Boys, s 2 200 návštevami (19% všetkých zobrazení umelca Frank Weston Benson). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Frank Weston Benson na OriginalUniqueArt.com?
- 12 700 návštev za dvanásť mesiacov: 2 800 na stránke umelca a 9 900 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Frank Weston Benson?
- Ľudia sledujú Frank Weston Benson na pou počítače (87%), telefóny (9%) a tablety (4%); pou počítače predstavujú 87% návštev.
Aké diela od Frank Weston Benson ľudia preferujú?
- Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 39% návštev oproti 14% v katalógu.