Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca François Bonvin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
François Bonvin: prehľad o návštevníkoch
Still Life with a Jug, Cheese, Onions, Fish and a Knife priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení umelca François Bonvin na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Still Life with Apples and a Silver Goblet a La Servante indiscrete François Bonvin si vyhážadali 1 300 návštev: 300 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 900 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 70% návštev pre 36% umeleckého katalógu umelca.
8 diel umelca François Bonvin, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 8 najčastejšie otváraných diel umelca François Bonvin, od prvého miesta.
-
1
Still Life with a Jug, Cheese, Onions, Fish and a Knife
200 návštev · 20,0%
-
2
Still Life with Apples and a Silver Goblet
200 návštev · 20,0%
-
3
La Servante indiscrete, 1871
100 návštev · 10,0%
-
4
Nature morte
100 návštev · 10,0%
-
5
Still Life with Book, Papers and Inkwell
100 návštev · 10,0%
-
6
The Letter of Recommendation
100 návštev · 10,0%
-
7
Grandmamma's breakfast
100 návštev · 10,0%
-
8
Two countrywomen
100 návštev · 10,0%
Koľko ľudí sleduje François Bonvin každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca François Bonvin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca François Bonvin?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 84,6% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 10,3% | 0,0% |
| Mierny jas | 5,1% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,2% | 20,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,9% | 70,0% |
| Vyvážene jemná | 17,9% | 10,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 76,9% | 90,0% |
| Vyvážené | 23,1% | 10,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 23,1% | 30,0% |
| Jemný | 17,9% | 20,0% |
| Vyvážený | 20,5% | 30,0% |
| Výrazný | 12,8% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 25,6% | 10,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,3% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 10,0% |
| Silná farebná jednota | 48,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 25,6% | 20,0% |
Ktoré diela umelca François Bonvin lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Servante indiscrete | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Vegetables… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Asparagus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oysters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Attributes of Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Blacksmiths, Memory of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The winder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter of Recommendation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Book, Paper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nature morte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
V akých jazykoch sleduje François Bonvin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje François Bonvin denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o François Bonvin
Ktoré diela umelca François Bonvin priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Still Life with a Jug, Cheese, Onions, Fish and a Knife, s 200 návštevami (20% všetkých zobrazení umelca François Bonvin). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľko ľudí sleduje François Bonvin na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od François Bonvin ľudia preferujú?
- Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 70% návštev oproti 36% v katalógu.