Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eva Hesseová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Eva Hesseová: čo ukazuje rok návštev
Accession II je najsledovanejším dielom: 400 návštev za rok, čo predstavuje 36% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Eva Hesseová. Nasleduje ich Repetition Nineteen III a Right After. Stránka umelca mala 2 000 návštev a jeho diela 500: celkom 2 500. Pozornosť vzrástla o 1300% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Sep 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 400 návštevami. Uprednostňujú Vyhlásenie (Kontrast): 55% návštev oproti 27% v katalógu.
5 najsledovanejších diel umelca Eva Hesseová
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Eva Hesseová.
Kedy ľudia navštevujú stránku Eva Hesseová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 1 400 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Eva Hesseová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Eva Hesseová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 18,2% | 18,2% |
| Mierny jas | 9,1% | 27,3% |
| Svetlá rovnováha | 36,4% | 45,5% |
| Luminózny | 36,4% | 9,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 45,5% | 45,5% |
| Subtelné tóny farieb | 27,3% | 9,1% |
| Vyvážene jemná | 18,2% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,1% | 27,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 45,5% | 54,5% |
| Zemité tóny | 27,3% | 45,5% |
| Pastelové tóny | 18,2% | 0,0% |
| Monochromatické | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 45,5% | 45,5% |
| Vyvážené | 36,4% | 27,3% |
| Sýte | 18,2% | 27,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 45,5% | 27,3% |
| Jemný | 27,3% | 18,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 27,3% | 54,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,2% | 36,4% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 18,2% | 9,1% |
| Silná farebná jednota | 18,2% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 36,4% | 27,3% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Eva Hesseová podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Repetition Nineteen III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hang Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Accession II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomorrow's Apples (5 in Whi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Right After | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Accession II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 100 | 0 |
| Contingent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Eva Hesseová sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 31,2% |
| nemecky | 400 | 25,0% |
| česky | 300 | 18,8% |
| dánsky | 200 | 12,5% |
| španielsky | 100 | 6,2% |
| švédsky | 100 | 6,2% |
Koľko návštev za deň má Eva Hesseová a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 300 |
| št 1 Okt | 500 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
Čo sa ľudia pýtajú o Eva Hesseová
Ktoré dielo umelca Eva Hesseová má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Accession II s 400 návštevami, čo predstavuje 36% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 5 diel.
Aké je publikum Eva Hesseová na OriginalUniqueArt.com?
- 2 500 návštev za dvanásť mesiacov: 2 000 na stránke umelca, 500 na dielach.
Aké diela Eva Hesseová zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyhlásenie (Kontrast) získavajú 55% návštev pri 27% katalógu.