Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Esaias van den Velde na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Esaias van den Velde: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Battle of Lekkerbeetje, Vughterheide (Netherlands): 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% celkových zobrazení umelca Esaias van den Velde. Potom Merry Company Banqueting on a Terrace a The Ambush of a Wagon Train. Spolu 2 300 návštev: 600 na stránke umelca, 1 700 na dielach. Počet divákov klesá: o 50% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 2 000 návštevami. Jeden vkus vyniká: Dramatické (Atmosféra) získava 40% návštev pri zdanene malom zastúpení 12% katalógu.
Esaias van den Velde: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Esaias van den Velde na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Esaias van den Velde?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
1 400
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
100
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Esaias van den Velde?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Esaias van den Velde?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
37,5%
20,0%
Dramatické
12,5%
40,0%
Zázračný luxus
12,5%
40,0%
Pokojná atmosféra
25,0%
0,0%
Elegantný
12,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
50,0%
20,0%
Dramatický
12,5%
40,0%
Radostný
12,5%
40,0%
Kontemplatívny
12,5%
0,0%
Pokojný
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,0%
0,0%
Mäkký tieň
10,0%
21,1%
Mierny jas
32,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
40,0%
57,9%
Luminózny
16,0%
21,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
60,0%
52,6%
Subtelné tóny farieb
24,0%
15,8%
Vyvážene jemná
14,0%
15,8%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
15,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
68,9%
70,6%
Zemité tóny
28,9%
11,8%
Pastelové tóny
2,2%
17,6%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
48,0%
47,4%
Vyvážené
48,0%
36,8%
Sýte
4,0%
15,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
18,0%
21,1%
Vyvážený
10,0%
5,3%
Výrazný
30,0%
42,1%
Vyhlásenie
42,0%
31,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,0%
10,5%
jemne prepojená paleta
6,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
14,0%
5,3%
Silná farebná jednota
30,0%
36,8%
Jednotná paleta
42,0%
47,4%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Esaias van den Velde v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Merry Company Banqueting on…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Ferry Boat (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ferry Boat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Garden Party before a Palace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ferry Boat (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter landscape with farmh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Militia in the dunes in amb…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Ambush of a Wagon Train
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The robbery
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aké jazyky používa publikum umelca Esaias van den Velde?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Esaias van den Velde a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
100
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
100
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
100
Esaias van den Velde: krátke odpovede
Ktoré dielo od Esaias van den Velde má najvyššiu sledovanosť?
Battle of Lekkerbeetje, Vughterheide (Netherlands): 300 návštev, čo predstavuje 16% celkového počtu zobrazení umelca Esaias van den Velde. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Esaias van den Velde?
2 300 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 1 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Esaias van den Velde?
Áno, Dramatické (Atmosféra): 40% návštev z 12% katalógu.