Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Davide Ghirlandaio na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Davide Ghirlandaio: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Portrait of Selvaggia Sassetti: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% celkových zobrazení umelca Davide Ghirlandaio. Potom Obsequies of St Fina a The Burial of Saint Zenobius. Spolu 1 000 návštev: 700 na stránke umelca, 300 na dielach. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 600 návštevami. Jeden vkus vyniká: Vyvážené (Intenzita farieb) získava 100% návštev pri zdanene malom zastúpení 46% katalógu.
Davide Ghirlandaio: 3 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 3 najčítanejších diel umelca Davide Ghirlandaio na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Davide Ghirlandaio?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Davide Ghirlandaio?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Davide Ghirlandaio?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 23,1% | 33,3% |
| Mäkký tieň | 30,8% | 33,3% |
| Mierny jas | 38,5% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 7,7% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 46,2% | 66,7% |
| Vyvážene jemná | 15,4% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 38,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 41,7% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 15,4% | 0,0% |
| Vyvážené | 46,2% | 100,0% |
| Sýte | 38,5% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 23,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 38,5% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 38,5% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,7% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 30,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 61,5% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Davide Ghirlandaio v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Selvaggia Sasse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Selvaggia Sassetti (born 14… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Angel raffae… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aristotle and Diogenes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Obsequies of St Fina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca Davide Ghirlandaio?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 200 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Davide Ghirlandaio a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Davide Ghirlandaio: krátke odpovede
Ktoré dielo od Davide Ghirlandaio má najvyššiu sledovanosť?
- Portrait of Selvaggia Sassetti: 100 návštev, čo predstavuje 33% celkového počtu zobrazení umelca Davide Ghirlandaio. Zoznam pokračuje až po 3. miesto.
Koľko návštev získava Davide Ghirlandaio?
- 1 000 za posledných dvanástich mesiacov (700 na stránke umelca, 300 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Davide Ghirlandaio?
- Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 100% návštev z 46% katalógu.