Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca David Teniers the Elder na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
David Teniers the Elder: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% celkových zobrazení umelca David Teniers the Elder. Potom Valentine kneels to receive a rosary from the Virgin Mary a Christ on the Road to Calvary. Spolu 1 900 návštev: 200 na stránke umelca, 1 700 na dielach. Počet divákov klesá: o 33% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 400 návštevami. Jeden vkus vyniká: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 63% návštev pri zdanene malom zastúpení 45% katalógu.
David Teniers the Elder: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca David Teniers the Elder na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Venus visiting Vulcan’s Forge
400 návštev · 21,1%
-
2
Valentine kneels to receive a rosary from the Virgin Mary
300 návštev · 15,8%
-
3
Christ on the Road to Calvary
200 návštev · 10,5%
-
4
Jacob wrestling with the Angel
200 návštev · 10,5%
-
5
Elderly Man Seated in a Tavern, David Teniers (II) (after), c. 1645, 1645
100 návštev · 5,3%
-
6
The Temptation of St Anthony, David Teniers (II), c. 1645, 1645
100 návštev · 5,3%
-
7
Husbandman at a Cottage Door with a Seated Woman and Child, David Teniers (II), c. 1650 - c. 1655, 1655
100 návštev · 5,3%
-
8
Io, transformed into a cow, is handed to Juno by Jupiter
100 návštev · 5,3%
-
9
Dutch-old interior
100 návštev · 5,3%
-
10
Landscape with the flight into Egypt
100 návštev · 5,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca David Teniers the Elder?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca David Teniers the Elder?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca David Teniers the Elder?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 40,9% | 36,8% |
| Mäkký tieň | 45,5% | 57,9% |
| Mierny jas | 13,6% | 5,3% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 27,3% | 15,8% |
| Subtelné tóny farieb | 54,5% | 63,2% |
| Vyvážene jemná | 13,6% | 15,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,5% | 5,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 82,3% | 92,3% |
| Tmavé tóny | 5,9% | 7,7% |
| Monochromatické | 11,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 59,1% | 63,2% |
| Vyvážené | 36,4% | 31,6% |
| Sýte | 4,5% | 5,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 22,7% | 10,5% |
| Jemný | 27,3% | 26,3% |
| Vyvážený | 4,5% | 10,5% |
| Výrazný | 13,6% | 21,1% |
| Vyhlásenie | 31,8% | 31,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 18,2% | 10,5% |
| Vyvážená harmónia | 13,6% | 10,5% |
| Silná farebná jednota | 45,5% | 63,2% |
| Jednotná paleta | 22,7% | 15,8% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca David Teniers the Elder v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valentine kneels to receive… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Io, transformed into a cow,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ on the Road to Calva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Dutch-old interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ on the road to calva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the flight i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conversion of Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elderly Man Seated in a Tav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alchemist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus visiting Vulcan’s For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aké jazyky používa publikum umelca David Teniers the Elder?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u David Teniers the Elder a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
David Teniers the Elder: krátke odpovede
Ktoré dielo od David Teniers the Elder má najvyššiu sledovanosť?
- Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 návštev, čo predstavuje 21% celkového počtu zobrazení umelca David Teniers the Elder. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava David Teniers the Elder?
- 1 900 za posledných dvanástich mesiacov (200 na stránke umelca, 1 700 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od David Teniers the Elder?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 63% návštev z 45% katalógu.