Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Damián Hirš na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Damián Hirš: prehľad o návštevníkoch
Valium priťahuje najviac pozornosti: 1 700 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 46% všetkých zobrazení umelca Damián Hirš na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Flumequine a Virgin mother Damián Hirš si vyhážadali 4 000 návštev: 700 na stránke umelca a 3 300 pri jednotlivých dielach. V poslednej dobe menej záujmov: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 700 návštevami. Publikum sleduje na pou počítače (75%) a telefóny (25%). Publikum sa skлоňuje k Pastelové tóny (Paleta farieb): 85% návštev pre 17% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Damián Hirš, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Damián Hirš, od prvého miesta.
-
1
Valium, 2000
1 700 návštev · 45,9%
-
2
Flumequine
1 000 návštev · 27,0%
-
3
Virgin mother
200 návštev · 5,4%
-
4
DAMIEN HIRST, What Goes Up Must Come Down, 2012
100 návštev · 2,7%
-
5
For the Love of God
100 návštev · 2,7%
-
6
Dark days
100 návštev · 2,7%
-
7
Philips butterflies
100 návštev · 2,7%
-
8
Psalm prints
100 návštev · 2,7%
-
9
Guitar photo
100 návštev · 2,7%
-
10
The hours Album cover
100 návštev · 2,7%
Koľko ľudí sleduje Damián Hirš každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 1 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Damián Hirš?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Damián Hirš?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 3,5% | 2,7% |
| Mierny jas | 17,2% | 5,4% |
| Svetlá rovnováha | 44,8% | 13,5% |
| Luminózny | 31,0% | 78,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 58,6% | 86,5% |
| Subtelné tóny farieb | 17,2% | 5,4% |
| Vyvážene jemná | 6,9% | 2,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 17,2% | 5,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pastelové tóny | 16,7% | 84,9% |
| Neutrálne tóny | 75,0% | 15,2% |
| Zemité tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 51,7% | 43,2% |
| Vyvážené | 31,0% | 51,3% |
| Sýte | 17,2% | 5,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,3% | 2,7% |
| Jemný | 6,9% | 2,7% |
| Vyvážený | 6,9% | 0,0% |
| Výrazný | 13,8% | 75,7% |
| Vyhlásenie | 62,1% | 18,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 37,9% | 81,1% |
| jemne prepojená paleta | 27,6% | 10,8% |
| Vyvážená harmónia | 6,9% | 2,7% |
| Silná farebná jednota | 13,8% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 13,8% | 5,4% |
Ktoré diela umelca Damián Hirš lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| For the Love of God | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Acquired Inability to E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Human skull in space | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Philips butterflies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beautiful maat intense feti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark days | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Supreme skate decks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meek Shall Inherit the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The hours Album cover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Virgin mother (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú ľudia na sledovanie Damián Hirš?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 75,0% |
| telefóny | 1 000 | 25,0% |
V akých jazykoch sleduje Damián Hirš?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| švédsky | 200 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Damián Hirš denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 300 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Otázky o Damián Hirš
Ktoré diela umelca Damián Hirš priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- Valium, s 1 700 návštevami (46% všetkých zobrazení umelca Damián Hirš). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Damián Hirš na OriginalUniqueArt.com?
- 4 000 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca a 3 300 pri jednotlivých dielach.
Na akých zariadeniach ľudia sledujú Damián Hirš?
- Ľudia sledujú Damián Hirš na pou počítače (75%) a telefóny (25%); pou počítače predstavujú 75% návštev.
Aké diela od Damián Hirš ľudia preferujú?
- Pastelové tóny (Paleta farieb): 85% návštev oproti 17% v katalógu.