Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cornelis Schut na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Cornelis Schut: prehľad o návštevníkoch
The Virgin and Child with Saints priťahuje najviac pozornosti: 500 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 42% všetkých zobrazení umelca Cornelis Schut na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje The Adoration Of The Magi a The Seven Liberal Arts Cornelis Schut si vyhážadali 1 300 návštev: 400 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých dielach. Každý mesiac viac vnímania: počet návštev vzrástol o 300% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 800 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Zmutedé (Saturácia farieb): 75% návštev pre 42% umeleckého katalógu umelca.
6 diel umelca Cornelis Schut, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 6 najčastejšie otváraných diel umelca Cornelis Schut, od prvého miesta.
Koľko ľudí sleduje Cornelis Schut každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Cornelis Schut?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Cornelis Schut?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 41,7% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 41,7% | 41,7% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 16,7% | 8,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 41,7% | 75,0% |
| Subtelné tóny farieb | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 25,0% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 91,7% |
| Neutrálne tóny | 16,7% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 58,3% | 75,0% |
| Vyvážené | 25,0% | 25,0% |
| Sýte | 16,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,3% | 8,3% |
| Jemný | 33,3% | 50,0% |
| Vyvážený | 25,0% | 0,0% |
| Výrazný | 25,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 8,3% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,7% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,3% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 41,7% | 25,0% |
Ktoré diela umelca Cornelis Schut lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rape of Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 |
| The deposition(detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The deposition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The victory of Nördlingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garland Of Flowers Around A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration Of The Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jesus as a sleeping child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seven Liberal Arts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angels Making Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
V akých jazykoch sleduje Cornelis Schut?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Cornelis Schut denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Cornelis Schut
Ktoré diela umelca Cornelis Schut priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- The Virgin and Child with Saints, s 500 návštevami (42% všetkých zobrazení umelca Cornelis Schut). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 6 diel.
Koľko ľudí sleduje Cornelis Schut na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Cornelis Schut ľudia preferujú?
- Zmutedé (Saturácia farieb): 75% návštev oproti 42% v katalógu.