Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cornelis de Vos na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Cornelis de Vos: prehľad o návštevníkoch
The Triumph of Bacchus priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení umelca Cornelis de Vos na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Two daughters of the painter a Mother and child Cornelis de Vos si vyhážadali 1 400 návštev: 700 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 000 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 56% návštev pre 6% umeleckého katalógu umelca.
7 diel umelca Cornelis de Vos, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 7 najčastejšie otváraných diel umelca Cornelis de Vos, od prvého miesta.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
500
Aug 2026
200
0
Sep 2026
0
200
Ako často sa ogliadajú diela umelca Cornelis de Vos?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Cornelis de Vos?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
50,0%
42,9%
Elegantný
37,5%
28,6%
Romantický
12,5%
28,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
25,0%
14,3%
Výrazný
0,0%
42,9%
Pokojná
12,5%
14,3%
Dramatický
25,0%
0,0%
Romantický
12,5%
14,3%
Zúfalý a vážny
12,5%
14,3%
Kontemplatívny
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
74,0%
66,7%
Mäkký tieň
14,0%
33,3%
Mierny jas
10,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
2,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
66,0%
22,2%
Subtelné tóny farieb
28,0%
22,2%
Vyvážene jemná
6,0%
55,6%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
92,0%
44,4%
Vyvážené
8,0%
55,6%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
0,0%
Jemný
20,0%
0,0%
Vyvážený
10,0%
11,1%
Výrazný
30,0%
44,4%
Vyhlásenie
28,0%
44,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
6,0%
22,2%
Vyvážená harmónia
24,0%
11,1%
Silná farebná jednota
30,0%
66,7%
Jednotná paleta
32,0%
0,0%
Ktoré diela umelca Cornelis de Vos lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Self-Portrait of the Artist…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Family Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Magdalena and Jan-Baptist d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Girl at the A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Family of the Artist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady with a F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Elisabeth (or Cornelia) Vek…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Tritons at the Feast of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sleduje Cornelis de Vos?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
japonsky
200
100,0%
Koľko ľudí sleduje Cornelis de Vos denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
200
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
300
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
300
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
300
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
200
št 5 Nov (predpoveď)
0
Otázky o Cornelis de Vos
Ktoré diela umelca Cornelis de Vos priamattavajú najväčšiu pozornosť?
The Triumph of Bacchus, s 300 návštevami (33% všetkých zobrazení umelca Cornelis de Vos). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 7 diel.
Koľko ľudí sleduje Cornelis de Vos na OriginalUniqueArt.com?
1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Cornelis de Vos ľudia preferujú?
Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 56% návštev oproti 6% v katalógu.