Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Konrad Martens na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Konrad Martens: prehľad o návštevníkoch
One of the falls on the Apsley priťahuje najviac pozornosti: 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení umelca Konrad Martens na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour a Moorea From Papeete Harbour, Tahiti Konrad Martens si vyhážadali 2 300 návštev: 1 400 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 900 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Svetlá rovnováha (Luminancia): 44% návštev pre 23% umeleckého katalógu umelca.
8 diel umelca Konrad Martens, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 8 najčastejšie otváraných diel umelca Konrad Martens, od prvého miesta.
-
1
One of the falls on the Apsley, 1873
200 návštev · 22,2%
-
2
North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour
100 návštev · 11,1%
-
3
Moorea From Papeete Harbour, Tahiti
100 návštev · 11,1%
-
4
Valparaíso
100 návštev · 11,1%
-
5
The Funeral Of Rear Admiral Phillip Parker King
100 návštev · 11,1%
-
6
Sydney harbour looking towards the North Head
100 návštev · 11,1%
-
7
Wisemans Ferry From The Macdonald River
100 návštev · 11,1%
-
8
Throsby Park
100 návštev · 11,1%
Koľko ľudí sleduje Konrad Martens každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Konrad Martens?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Konrad Martens?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 20,4% | 0,0% |
| Mierny jas | 40,9% | 44,4% |
| Svetlá rovnováha | 22,7% | 44,4% |
| Luminózny | 11,4% | 11,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,3% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 22,7% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 18,2% | 22,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,8% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 41,7% | 62,5% |
| Zemité tóny | 44,4% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,8% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,6% | 33,3% |
| Vyvážené | 50,0% | 44,4% |
| Sýte | 11,4% | 22,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,8% | 11,1% |
| Jemný | 13,6% | 22,2% |
| Vyvážený | 20,4% | 33,3% |
| Výrazný | 20,4% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 38,6% | 11,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,5% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,5% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 6,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 34,1% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 66,7% |
Ktoré diela umelca Konrad Martens lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| One of the falls on the Aps… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sydney and Botany Bay from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalagmites, Burragalong Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Heads, Port Jac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wiseman's Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An illiwara lake landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney harbour looking towa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene, Illawarra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Sydney Harbour Show… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Konrad Martens?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Koľko ľudí sleduje Konrad Martens denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Konrad Martens
Ktoré diela umelca Konrad Martens priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- One of the falls on the Apsley, s 200 návštevami (22% všetkých zobrazení umelca Konrad Martens). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľko ľudí sleduje Konrad Martens na OriginalUniqueArt.com?
- 2 300 návštev za dvanásť mesiacov: 1 400 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Konrad Martens ľudia preferujú?
- Svetlá rovnováha (Luminancia): 44% návštev oproti 23% v katalógu.