Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ary Scheffer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ary Scheffer: čo ukazuje rok návštev
Christ Weeping over Jerusalem je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 22% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Ary Scheffer. Nasleduje ich Saint Augustin et sa Mere Monique a Death of Gaston de Foix in the Battle of Ravenna on 11 April 1512. Stránka umelca mala 500 návštev a jeho diela 700: celkom 1 200. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 200 návštevami. Uprednostňujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 78% návštev oproti 55% v katalógu.
7 najsledovanejších diel umelca Ary Scheffer
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Ary Scheffer.
-
1
Christ Weeping over Jerusalem
200 návštev · 22,2%
-
2
Saint Augustin et sa Mere Monique
200 návštev · 22,2%
-
3
Death of Gaston de Foix in the Battle of Ravenna on 11 April 1512, 1824
100 návštev · 11,1%
-
4
The Death of Géricault, 1824
100 návštev · 11,1%
-
5
Self-portrait
100 návštev · 11,1%
-
6
Portrait of General Lafayette
100 návštev · 11,1%
-
7
Portrait of an Artist
100 návštev · 11,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Ary Scheffer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú vystavené diela umelca Ary Scheffer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Ary Scheffer?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 36,4% | 44,4% |
| Mäkký tieň | 27,3% | 0,0% |
| Mierny jas | 24,2% | 44,4% |
| Svetlá rovnováha | 12,1% | 11,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,4% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 36,4% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 18,2% | 22,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,1% | 22,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,0% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 12,9% | 22,2% |
| Neutrálne tóny | 12,9% | 11,1% |
| Monochromatické | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 48,5% | 55,6% |
| Vyvážené | 45,5% | 22,2% |
| Sýte | 6,1% | 22,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,2% | 33,3% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 24,2% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 39,4% | 44,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 9,1% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,1% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 54,5% | 77,8% |
| Jednotná paleta | 15,2% | 11,1% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Ary Scheffer podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Death of Gaston de Foix in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Géricault | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Frédéric Chopin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ghosts of Paolo and Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait De Mme. Frederick… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Margaret at the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eberhad, comte de Wurtemberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Women Imploring for A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Macbeth Et Les Sorcieres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Ary Scheffer sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Ary Scheffer a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Ary Scheffer
Ktoré dielo umelca Ary Scheffer má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Christ Weeping over Jerusalem s 200 návštevami, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 7 diel.
Aké je publikum Ary Scheffer na OriginalUniqueArt.com?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca, 700 na dielach.
Aké diela Ary Scheffer zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získavajú 78% návštev pri 55% katalógu.