Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Antonio De Pereda na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Antonio De Pereda: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je St Dominic: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 43% celkových zobrazení umelca Antonio De Pereda. Potom Vanitas a St Anthony of Padua with Christ Child (detail). Spolu 1 600 návštev: 1 000 na stránke umelca, 600 na dielach. Počet divákov klesá: o 67% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 200 návštevami. Jeden vkus vyniká: Pokojný (Emocionálny tón) získava 100% návštev pri zdanene malom zastúpení 14% katalógu.
Antonio De Pereda: 4 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 4 najčítanejších diel umelca Antonio De Pereda na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Antonio De Pereda?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
500
Aug 2026
300
0
Sep 2026
0
100
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Antonio De Pereda?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Antonio De Pereda?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
28,6%
100,0%
Elegantný
42,9%
0,0%
Dramatické
28,6%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
42,9%
0,0%
Kontemplatívny
28,6%
0,0%
Pokojný
14,3%
100,0%
Tajomný
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
66,7%
42,9%
Mäkký tieň
25,0%
57,1%
Mierny jas
8,3%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
25,0%
14,3%
Subtelné tóny farieb
50,0%
57,1%
Vyvážene jemná
16,7%
28,6%
Výrazná prítomnosť farieb
8,3%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
50,0%
14,3%
Vyvážené
41,7%
85,7%
Sýte
8,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
25,0%
42,9%
Vyvážený
16,7%
14,3%
Výrazný
41,7%
28,6%
Vyhlásenie
16,7%
14,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,3%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
25,0%
14,3%
Silná farebná jednota
66,7%
85,7%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Antonio De Pereda v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Anthony of Padua with Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with an Ebony Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Relief of Genoa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Liberation of St Peter…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Stiil-life with a Pendulum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-Life with Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Knight's Dream (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vanitas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
The Holy Trinity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používa publikum umelca Antonio De Pereda?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
česky
100
50,0%
anglicky
100
50,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Antonio De Pereda a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
500
st 7 Okt
200
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
Antonio De Pereda: krátke odpovede
Ktoré dielo od Antonio De Pereda má najvyššiu sledovanosť?
St Dominic: 300 návštev, čo predstavuje 43% celkového počtu zobrazení umelca Antonio De Pereda. Zoznam pokračuje až po 4. miesto.
Koľko návštev získava Antonio De Pereda?
1 600 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 600 na dielach).
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Antonio De Pereda?
Áno, Pokojný (Emocionálny tón): 100% návštev z 14% katalógu.