Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Antonio Balestra na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Antonio Balestra: čo ukazuje rok návštev
Adoration of the Shepherds (detail) je najsledovanejším dielom: 300 návštev za rok, čo predstavuje 25% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Antonio Balestra. Nasleduje ich Adoration of the Shepherds (detail) a Cain and Abel. Stránka umelca mala 800 návštev a jeho diela 1 000: celkom 1 800. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 1 500 návštevami. Uprednostňujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 100% návštev oproti 56% v katalógu.
7 najsledovanejších diel umelca Antonio Balestra
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Antonio Balestra.
-
1
Adoration of the Shepherds (detail), 1707
300 návštev · 25,0%
-
2
Adoration of the Shepherds (detail), 1707
200 návštev · 16,7%
-
3
Cain and Abel
200 návštev · 16,7%
-
4
The Adoration of the Kings
200 návštev · 16,7%
-
5
Adoration of the Shepherds, 1707
100 návštev · 8,3%
-
6
Theseus Discovering his Father's Sword
100 návštev · 8,3%
-
7
Prophet isaiah
100 návštev · 8,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Antonio Balestra?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú vystavené diela umelca Antonio Balestra?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Antonio Balestra?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 66,7% | 66,7% |
| Mäkký tieň | 22,2% | 33,3% |
| Mierny jas | 7,4% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 3,7% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 59,3% | 91,7% |
| Vyvážene jemná | 7,4% | 8,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 86,4% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 9,1% | 0,0% |
| Monochromatické | 4,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 81,5% | 66,7% |
| Vyvážené | 18,5% | 33,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,5% | 16,7% |
| Jemný | 33,3% | 25,0% |
| Vyvážený | 14,8% | 25,0% |
| Výrazný | 11,1% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 22,2% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,4% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 3,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,4% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 55,6% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 25,9% | 0,0% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Antonio Balestra podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adoration of the Shepherds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Antonio Balestra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Ghost, Angels and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Angel Announces a Son to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Shephe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacrifice of Iphigenie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abraham Sacrifices Isaac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Antonio Balestra sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Antonio Balestra a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Antonio Balestra
Ktoré dielo umelca Antonio Balestra má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Adoration of the Shepherds (detail) s 300 návštevami, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 7 diel.
Aké je publikum Antonio Balestra na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov: 800 na stránke umelca, 1 000 na dielach.
Aké diela Antonio Balestra zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získavajú 100% návštev pri 56% katalógu.