Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anton Romako na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Anton Romako: prehľad o návštevníkoch
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters priťahuje najviac pozornosti: 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení umelca Anton Romako na platforme OriginalUniqueArt.com. nasleduje Empress Elizabeth of Austria a Female nude Anton Romako si vyhážadali 2 300 návštev: 500 na stránke umelca a 1 800 pri jednotlivých dielach. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 300 návštevami. Publikum sa skлоňuje k Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 80% návštev pre 53% umeleckého katalógu umelca.
10 diel umelca Anton Romako, ktoré priťahujú najviac pozornosti
Položky usporiadané podľa skutočných návštev na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov: 10 najčastejšie otváraných diel umelca Anton Romako, od prvého miesta.
-
1
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters
300 návštev · 15,0%
-
2
Empress Elizabeth of Austria
200 návštev · 10,0%
-
3
Female nude
200 návštev · 10,0%
-
4
Admiral Tegetthoff in der Seeschlacht bei Lissa II
100 návštev · 5,0%
-
5
galley of the battle of Lepanto on October 7, 1571
100 návštev · 5,0%
-
6
Landscape at the lakeside
100 návštev · 5,0%
-
7
Portrait of Empress Elisabeth
100 návštev · 5,0%
-
8
Peasant couple in the Campagna, 1865
100 návštev · 5,0%
-
9
Two Girls Gathering Ears of Corn near a Wayside Shrine, 1876
100 návštev · 5,0%
-
10
Girl at a window to St. Mark's Square, feeding pigeons, 1875
100 návštev · 5,0%
Koľko ľudí sleduje Anton Romako každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela umelca Anton Romako?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú diváci umelca Anton Romako?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 25,0% | 35,0% |
| Mäkký tieň | 31,2% | 25,0% |
| Mierny jas | 18,8% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 9,4% | 10,0% |
| Luminózny | 15,6% | 5,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 31,2% | 35,0% |
| Subtelné tóny farieb | 31,2% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 28,1% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,4% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 68,8% |
| Neutrálne tóny | 23,1% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 15,4% | 6,2% |
| Monochromatické | 11,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 31,2% | 35,0% |
| Vyvážené | 53,1% | 60,0% |
| Sýte | 15,6% | 5,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 34,4% | 30,0% |
| Jemný | 25,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 9,4% | 5,0% |
| Výrazný | 15,6% | 30,0% |
| Vyhlásenie | 15,6% | 15,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,1% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 10,0% |
| Silná farebná jednota | 53,1% | 80,0% |
| Jednotná paleta | 31,2% | 10,0% |
Ktoré diela umelca Anton Romako lákajú každý mesiac najviac očí?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The writer Hermann Rollett… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl at a window to St. Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with a frill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fisher boy on the sea beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a butcher's dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian fishermen child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry company in a gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Tegetthoff in der S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Makart salon interior, with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Johann Strauss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sleduje Anton Romako?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko ľudí sleduje Anton Romako denne a aké sú očakávané výsledky?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 300 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky o Anton Romako
Ktoré diela umelca Anton Romako priamattavajú najväčšiu pozornosť?
- The Artist's Wife Sophie With Their Daughters, s 300 návštevami (15% všetkých zobrazení umelca Anton Romako). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľko ľudí sleduje Anton Romako na OriginalUniqueArt.com?
- 2 300 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 1 800 pri jednotlivých dielach.
Aké diela od Anton Romako ľudia preferujú?
- Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 80% návštev oproti 53% v katalógu.