Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Andrea Pozzo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Andrea Pozzo: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Allegória misienského pôsobiejšího rádu (detail): 1 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 44% celkových zobrazení umelca Andrea Pozzo. Potom Altar of St Ignatius Loyola a Deeds of Hercules and his Apotheosis. Spolu 4 700 návštev: 2 700 na stránke umelca, 2 000 na dielach. Publikum rastie: o 2400% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Sep 2026 s 2 500 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (77%), telefóny (19%) a tablety (4%). Jeden vkus vyniká: Tajomný (Emocionálny tón) získava 79% návštev pri zdanene malom zastúpení 20% katalógu.
Andrea Pozzo: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Andrea Pozzo na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Allegória misienského pôsobiejšího rádu (detail), 1691
1 100 návštev · 44,0%
-
2
Altar of St Ignatius Loyola, 1695
300 návštev · 12,0%
-
3
Deeds of Hercules and his Apotheosis, 1704
200 návštev · 8,0%
-
4
Phoebus with the Hours (detail), 1704
200 návštev · 8,0%
-
5
Allegory of the Jesuits' Missionary Work, 1691
200 návštev · 8,0%
-
6
View of the Hercules Hall, 1704
100 návštev · 4,0%
-
7
Allegory of the Jesuits' Missionary Work (detail), 1691
100 návštev · 4,0%
-
8
Allegory of the Jesuits' Missionary Work (detail), 1691
100 návštev · 4,0%
-
9
Allegory of the Jesuits' Missionary Work (detail), 1691
100 návštev · 4,0%
-
10
Hercules Choking Juno's Snakes (detail), 1704
100 návštev · 4,0%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Andrea Pozzo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 000 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 1 700 | 800 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Andrea Pozzo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Andrea Pozzo?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tajomný | 20,0% | 78,6% |
| Dramatický | 40,0% | 21,4% |
| Kontemplatívny | 20,0% | 0,0% |
| Duchovná | 20,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,3% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 71,4% | 76,0% |
| Mierny jas | 14,3% | 24,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,6% | 4,0% |
| Subtelné tóny farieb | 61,9% | 88,0% |
| Vyvážene jemná | 9,5% | 8,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,9% | 12,0% |
| Vyvážené | 52,4% | 88,0% |
| Sýte | 4,8% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,8% | 0,0% |
| Jemný | 33,3% | 28,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 8,0% |
| Výrazný | 28,6% | 16,0% |
| Vyhlásenie | 19,1% | 48,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 9,5% | 8,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,3% | 4,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 61,9% | 88,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Andrea Pozzo v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Altar of St Ignatius Loyola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegória misienského pôsob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 600 |
| Deeds of Hercules and his A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jesus in the Garden of Geth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Hercules Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Allegory of the Jesuits' Mi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omphale Punishing Hercules… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hercules Choking Juno's Sna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Allegory of the Jesuits' Mi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Andrea Pozzo pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 600 | 76,6% |
| telefóny | 900 | 19,1% |
| tablety | 200 | 4,3% |
Aké jazyky používa publikum umelca Andrea Pozzo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 1 300 | 76,5% |
| francúzsky | 200 | 11,8% |
| gruzínsky | 200 | 11,8% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Andrea Pozzo a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 200 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 300 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 300 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 200 |
Andrea Pozzo: krátke odpovede
Ktoré dielo od Andrea Pozzo má najvyššiu sledovanosť?
- Allegória misienského pôsobiejšího rádu (detail): 1 100 návštev, čo predstavuje 44% celkového počtu zobrazení umelca Andrea Pozzo. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Andrea Pozzo?
- 4 700 za posledných dvanástich mesiacov (2 700 na stránke umelca, 2 000 na dielach).
Sledujú ľudia Andrea Pozzo na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (77%), telefóny (19%) a tablety (4%); pou počítače dominuje s podielom 77%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Andrea Pozzo?
- Áno, Tajomný (Emocionálny tón): 79% návštev z 20% katalógu.