Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Adriaen Van Utrecht na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Adriaen Van Utrecht: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je The Pantry: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% celkových zobrazení umelca Adriaen Van Utrecht. Potom Still Life with Lovers a Still-Life with Grapes. Spolu 3 300 návštev: 1 800 na stránke umelca, 1 500 na dielach. Publikum rastie: o 267% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 1 800 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (88%), telefóny (9%) a tablety (3%). Jeden vkus vyniká: Nostalgický (Emocionálny tón) získava 33% návštev pri zdanene malom zastúpení 17% katalógu.
Adriaen Van Utrecht: 8 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 8 najčítanejších diel umelca Adriaen Van Utrecht na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Pantry, 1642
400 návštev · 21,1%
-
2
Still Life with Lovers, 1631
400 návštev · 21,1%
-
3
Still-Life with Grapes, 1640
300 návštev · 15,8%
-
4
Old vegetable seller
200 návštev · 10,5%
-
5
OISEAUX DE BASSE COUR
200 návštev · 10,5%
-
6
Fishmonger's Stall
200 návštev · 10,5%
-
7
itas Still-Life with a Bouquet and a Skull
100 návštev · 5,3%
-
8
Basse cour
100 návštev · 5,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Adriaen Van Utrecht?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 1 000 | 100 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Adriaen Van Utrecht?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Adriaen Van Utrecht?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná | 33,3% | 44,4% |
| Nostalgický | 16,7% | 33,3% |
| Pokojný | 16,7% | 22,2% |
| Utešujúci | 16,7% | 0,0% |
| Dramatický | 16,7% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 68,8% | 84,2% |
| Mäkký tieň | 31,2% | 15,8% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 37,5% | 36,8% |
| Subtelné tóny farieb | 43,8% | 47,4% |
| Vyvážene jemná | 12,5% | 15,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 68,8% | 63,2% |
| Vyvážené | 25,0% | 36,8% |
| Sýte | 6,2% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,2% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 12,5% | 21,1% |
| Výrazný | 31,2% | 47,4% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 26,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 37,5% | 47,4% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 52,6% |
| Jednotná paleta | 12,5% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Adriaen Van Utrecht v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pozostatok jedného večera s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Pantry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| OISEAUX DE BASSE COUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| NATURE MORTE FRUITS ET LEGU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kompozícia z krevety, zelen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchants game and vegetabl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishmonger's Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chicken run with peacock tu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Adriaen Van Utrecht pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 900 | 87,9% |
| telefóny | 300 | 9,1% |
| tablety | 100 | 3,0% |
Aké jazyky používa publikum umelca Adriaen Van Utrecht?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 37,5% |
| dánsky | 200 | 25,0% |
| nemecky | 200 | 25,0% |
| taliansky | 100 | 12,5% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Adriaen Van Utrecht a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 400 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Adriaen Van Utrecht: krátke odpovede
Ktoré dielo od Adriaen Van Utrecht má najvyššiu sledovanosť?
- The Pantry: 400 návštev, čo predstavuje 21% celkového počtu zobrazení umelca Adriaen Van Utrecht. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Adriaen Van Utrecht?
- 3 300 za posledných dvanástich mesiacov (1 800 na stránke umelca, 1 500 na dielach).
Sledujú ľudia Adriaen Van Utrecht na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (88%), telefóny (9%) a tablety (3%); pou počítače dominuje s podielom 88%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Adriaen Van Utrecht?
- Áno, Nostalgický (Emocionálny tón): 33% návštev z 17% katalógu.