Thomas Couture Public și cele mai importante opere

1815 – 1879

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Thomas Couture de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Thomas Couture: cifre cheie

Cea mai vizionată operă este Engajat voluntar și fiul său: 2.600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 20% din vizualizările lui Thomas Couture. Apoi Romanii Decadenței și Romans of the Decadence (detail). În total 15.500 vizualizări: 3.800 pe pagina artistului, 11.700 pe opere. Audiența crește: cu 124% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 9.000 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (70%), telefoane mobile (23%) și tablete (7%). O preferință iese în evidență: Melancolic (Ton emoțional) atrage 66% din vizite, deși reprezintă doar 31% din catalog.

Thomas Couture: cele 10 cele mai vizionate opere

Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Thomas Couture pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.

  1. Engajat voluntar și fiul său 1 Engajat voluntar și fiul său 2.600 vizualizări · 19,7%
  2. Romanii Decadenței 2 Romanii Decadenței 600 vizualizări · 4,5%
  3. Romans of the Decadence (detail) 3 Romans of the Decadence (detail), 1847 500 vizualizări · 3,8%
  4. Portrait of a Lady 4 Portrait of a Lady 500 vizualizări · 3,8%
  5. Romans of the Decadence 5 Romans of the Decadence, 1847 400 vizualizări · 3,0%
  6. Elève américaine peignant 6 Elève américaine peignant 400 vizualizări · 3,0%
  7. The Realist 7 The Realist 400 vizualizări · 3,0%
  8. La Noblesse 8 La Noblesse 400 vizualizări · 3,0%
  9. Still Life with a Cornemuse 9 Still Life with a Cornemuse 300 vizualizări · 2,3%
  10. Etude de têtes (Titre d'usage) 10 Etude de têtes (Titre d'usage) 300 vizualizări · 2,3%

Cum se modifică audiența lui Thomas Couture de la o lună la alta?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260200
Iul 20261.6007.400
Aug 20260800
Sep 20264001.300
Oct 20261.8002.000

Cum sunt vizionate operele lui Thomas Couture pe parcursul anului?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Thomas Couture pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Romanii Decadenței000000001003000100
Romans of the Decadence000000002001000100
Lust for Gold000000000000
The Young Drummer000000000000
Reverie000000000000
La Noblesse000000002000100100
Portrait de jeune fille000000000000
La commandite00000000001000
The Prodigal Son000000000000
Timon of Athens000000000000

Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Thomas Couture?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare10.80069,7%
telefoane mobile3.60023,2%
tablete1.1007,1%

Ce limbi folosește publicul lui Thomas Couture?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele
LimbăViziteDistribuie
Japoneză80047,1%
Engleză70041,2%
Cehă1005,9%
Suedeză1005,9%

Cum arată vizitele zilnice la Thomas Couture și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele
ZiuaVizite
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct300
Vin 16 Oct200
Sâm 17 Oct500
Dum 18 Oct300
Lun 19 Oct200
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct600
Vin 23 Oct100
Sâm 24 Oct300
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct100
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct200
Joi 29 Oct100
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct100
Dum 1 Noi200
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)100
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)100
Dum 8 Noi (previzualizare)100
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0

Thomas Couture: răspunsuri scurte

Care este cea mai vizionată operă a lui Thomas Couture?

Engajat voluntar și fiul său: 2.600 vizualizări, 20% din totalul vizualizărilor lui Thomas Couture. Lista continuă până la locul 10.

Câte vizite primește Thomas Couture?

15.500 în ultimele douăsprezece luni (3.800 pe pagina artistului, 11.700 pe operele de artă).

Utilizatorii îl urmăresc pe Thomas Couture de pe un telefon sau de pe un computer?

Pe ambele: dispozitive de navigare (70%), telefoane mobile (23%) și tablete (7%); dispozitive de navigare conduce cu 70%.

Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Thomas Couture?

Da, Melancolic (Ton emoțional): 66% din vizitele pentru 31% din catalog.