Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Charles André van Loo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Charles André van Loo: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este ENEE PORTANT ANCHISE: 1.100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 8% din vizualizările lui Charles André van Loo. Apoi Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda și Mademoiselle Clairon comme Médea (étude). În total 14.900 vizualizări: 3.600 pe pagina artistului, 11.300 pe opere. Audiența crește: cu 256% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 7.900 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (77%), telefoane mobile (15%) și tablete (8%). O preferință iese în evidență: Elegant (Atmosferă) atrage 45% din vizite, deși reprezintă doar 21% din catalog.
Charles André van Loo: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Charles André van Loo pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
Cum se modifică audiența lui Charles André van Loo de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
300
Iul 2026
1.200
6.700
Aug 2026
1.100
1.400
Sep 2026
300
600
Oct 2026
900
2.300
Cum sunt vizionate operele lui Charles André van Loo pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Charles André van Loo?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Elegant
20,6%
44,6%
Dramatic
17,6%
33,9%
Luxuos
14,7%
6,2%
Clasic
17,6%
1,8%
Romantic
8,8%
3,6%
Mistic
0,0%
4,5%
Eteric
8,8%
0,9%
Inspirațional
8,8%
0,9%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Dramatic
20,6%
33,9%
Romantic
14,7%
31,2%
Sacru
20,6%
4,5%
Melancolic
8,8%
7,1%
Contemplativă
8,8%
7,1%
Jucăuș
2,9%
6,2%
Liniștit
2,9%
3,6%
Nostalgic
5,9%
2,7%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
24,0%
35,6%
Umbră difuză
30,0%
27,4%
Lumină moderată
22,0%
29,4%
Echilibru luminos
12,0%
5,5%
Luminos
12,0%
2,1%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
16,0%
12,3%
Culori discrete
46,0%
50,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
26,0%
31,5%
Culori clar saturate
12,0%
6,2%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
65,2%
82,5%
Culori neutre
17,4%
10,2%
Nuanțe închise
8,7%
5,8%
Monocrom
6,5%
0,7%
Culori pastelate
2,2%
0,7%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
16,0%
39,0%
Echilibrat
64,0%
53,4%
Vibrant
20,0%
7,5%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
32,0%
16,4%
Nuanțe blânde
10,0%
11,6%
Echilibrat
12,0%
21,2%
Contrast accentuat
18,0%
14,4%
Contrast maxim
28,0%
36,3%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
14,0%
10,3%
Paletă de culori delicate mixate
10,0%
8,9%
Armonie echilibrată
6,0%
12,3%
Unitate cromatică puternică
38,0%
47,3%
Paletă unitară
32,0%
21,2%
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Charles André van Loo pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Charles André van Loo?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
11.500
77,2%
telefoane mobile
2.200
14,8%
tablete
1.200
8,1%
Ce limbi folosește publicul lui Charles André van Loo?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Franceză
300
50,0%
Engleză
100
16,7%
Italiană
100
16,7%
Koreană
100
16,7%
Cum arată vizitele zilnice la Charles André van Loo și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
Ziua
Vizite
Vin 16 Oct
100
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
100
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
300
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
500
Sâm 24 Oct
100
Dum 25 Oct
200
Lun 26 Oct
100
Mar 27 Oct
1.300
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
400
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
100
Mie 4 Noi
100
Joi 5 Noi
400
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
200
Mie 11 Noi (previzualizare)
100
Joi 12 Noi (previzualizare)
100
Vin 13 Noi (previzualizare)
100
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
300
Mie 18 Noi (previzualizare)
100
Joi 19 Noi (previzualizare)
100
Vin 20 Noi (previzualizare)
100
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
300
Mie 25 Noi (previzualizare)
100
Joi 26 Noi (previzualizare)
200
Charles André van Loo: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Charles André van Loo?
ENEE PORTANT ANCHISE: 1.100 vizualizări, 8% din totalul vizualizărilor lui Charles André van Loo. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Charles André van Loo?
14.900 în ultimele douăsprezece luni (3.600 pe pagina artistului, 11.300 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe Charles André van Loo de pe un telefon sau de pe un computer?
Pe ambele: dispozitive de navigare (77%), telefoane mobile (15%) și tablete (8%); dispozitive de navigare conduce cu 77%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Charles André van Loo?
Da, Elegant (Atmosferă): 45% din vizitele pentru 21% din catalog.