O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Thomas Girtin w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Thomas Girtin: odbiorcy w pigułce
Durham Cathedral and Castle przyciąga najwięcej uwagi: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 6% wszystkich wyświetleń profilu Thomas Girtin w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują Street in Weymouth, Dorset i View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf. Thomas Girtin przyciągnął 5 000 wizyt: 400 na stronie artysty i 4 600 w przypadku pojedynczych dzieł. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 4 600 wizyt. Odbiorcy oglądają na urządzenia (100%). Odbiorcy preferują Wyrazisty kontrast (Kontrast): 30% wizyt w odniesieniu do 20% katalogu artysty.
10 dzieł Thomas Girtin, które przyciągają najwięcej spojrzeń
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 10 najczęściej otwieranych dzieł artysty Thomas Girtin, od miejsca pierwszego.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 wizyt · 5,7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 wizyt · 5,7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 wizyt · 3,8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 wizyt · 3,8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 wizyt · 3,8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 wizyt · 3,8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 wizyt · 3,8%
-
8
Morpeth Bridge
200 wizyt · 3,8%
-
9
Appledore, Devon
200 wizyt · 3,8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 wizyt · 3,8%
Ilu odbiorców ogląda Thomas Girtin każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 100 |
| Lip 2026 | 300 | 4 300 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Thomas Girtin?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają obserwatorzy Thomas Girtin?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 2,0% | 1,9% |
| Miękki cień | 2,0% | 3,8% |
| Delikatna luminancja | 18,0% | 18,9% |
| Jasna luminancja | 56,0% | 49,1% |
| Rozświetlony | 22,0% | 26,4% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 50,0% | 54,7% |
| Subtelna kolorystyka | 40,0% | 30,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 8,0% | 13,2% |
| Wyraźne nasycenie barw | 2,0% | 1,9% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 80,8% | 80,0% |
| Barwy ziemi | 17,0% | 14,0% |
| Monochromatyczna | 0,0% | 4,0% |
| Pastele | 2,1% | 2,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 22,0% | 24,5% |
| Zrównoważony | 70,0% | 67,9% |
| Żywy i nasycony | 8,0% | 7,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 16,0% | 20,8% |
| Delikatny | 12,0% | 9,4% |
| Zrównoważony kontrast | 6,0% | 11,3% |
| Wyrazisty kontrast | 20,0% | 30,2% |
| Oświadczenie | 46,0% | 28,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 10,0% | 11,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 10,0% | 7,5% |
| Zrównoważona harmonia | 2,0% | 3,8% |
| Silna spójność kolorystyczna | 34,0% | 43,4% |
| Spójna paleta barw | 44,0% | 34,0% |
Które dzieła Thomas Girtin przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Warkworth Hermitage, Northu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guisborough Priory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Byland Abbey, Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Z jakich urządzeń korzystają ludzie, aby oglądać Thomas Girtin?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 5 000 | 100,0% |
W jakich językach obserwują Thomas Girtin?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ilu odbiorców ogląda Thomas Girtin każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 100 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 100 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania o Thomas Girtin
Które dzieła Thomas Girtin przyciągają największą uwagę?
- Durham Cathedral and Castle, z 300 odwiedzinami (6% wszystkich wyświetleń Thomas Girtin). Powyższy ranking zawiera 10 dzieł.
Ilu widzów ogląda Thomas Girtin na OriginalUniqueArt.com?
- 5 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 400 na stronie artysty i 4 600 w przypadku pojedynczych dzieł.
Na jakich urządzeniach ludzie oglądają Thomas Girtin?
- Oglądają Thomas Girtin na urządzeniach urządzenia (100%); urządzenia urządzenia stanowią 100% wszystkich wizyt.
Jakie prace Thomas Girtin są najbardziej lubiane przez odbiorców?
- Wyrazisty kontrast (Kontrast): 30% odwiedzin, przy 20% w katalogu.