O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Rafael De Penagos w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Rafael De Penagos: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to Untitled (551): 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 6% wszystkich wyświetleń artysty Rafael De Penagos. Następnie Untitled (168) i Untitled (205). Łącznie 6 100 wizyt: 1 000 na stronie artysty, 5 100 w pracach. Liczba odbiorców maleje: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (5 500 wizyt). Podział odbiorców ze względu na urządzenia: urządzenia (98%) i telefony (2%). Wyróżnia się jeden styl: Zrównoważony (Nasycenie kolorów) generuje 42% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 24% katalogu.
Rafael De Penagos: 10 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Rafael De Penagos w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Untitled (551)
300 wizyt · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 wizyt · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 wizyt · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 wizyt · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 wizyt · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 wizyt · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 wizyt · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 wizyt · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 wizyt · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 wizyt · 1,9%
Jak zmienia się liczba odbiorców Rafael De Penagos z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 400 |
| Lip 2026 | 900 | 4 600 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jak oglądane są dzieła Rafael De Penagos w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł Rafael De Penagos?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 2,0% | 3,8% |
| Miękki cień | 2,0% | 9,4% |
| Delikatna luminancja | 32,0% | 18,9% |
| Jasna luminancja | 38,0% | 41,5% |
| Rozświetlony | 26,0% | 26,4% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 16,0% | 24,5% |
| Subtelna kolorystyka | 12,0% | 13,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 22,0% | 18,9% |
| Wyraźne nasycenie barw | 44,0% | 43,4% |
| Żywy kolor | 6,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 43,8% | 40,0% |
| Barwy ziemi | 29,2% | 20,0% |
| Ciemne tony | 14,6% | 18,0% |
| Pastele | 2,1% | 10,0% |
| Zachód słońca | 2,1% | 6,0% |
| Metaliczne odcienie | 4,2% | 2,0% |
| Natura | 2,1% | 4,0% |
| Ciepłe | 2,1% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 14,0% | 11,3% |
| Zrównoważony | 24,0% | 41,5% |
| Żywy i nasycony | 62,0% | 47,2% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 2,0% | 0,0% |
| Delikatny | 8,0% | 1,9% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 14,0% | 13,2% |
| Oświadczenie | 76,0% | 84,9% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 26,0% | 17,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,0% | 18,9% |
| Zrównoważona harmonia | 24,0% | 24,5% |
| Silna spójność kolorystyczna | 24,0% | 20,8% |
| Spójna paleta barw | 12,0% | 18,9% |
Jak najbardziej oglądane dzieła Rafael De Penagos prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefony, tablety czy komputery: skąd ogląda Rafael De Penagos?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 6 000 | 98,4% |
| telefony | 100 | 1,6% |
Jakich języków używa odbiorcy Rafael De Penagos?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają dzienne wizyty u Rafael De Penagos oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 100 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 100 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 200 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
Rafael De Penagos: krótkie odpowiedzi
Które dzieło Rafael De Penagos jest najczęściej oglądane?
- Untitled (551): 300 odwiedzin, co stanowi 6% wszystkich wyświetleń artysty Rafael De Penagos. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje Rafael De Penagos?
- 6 100 w ciągu dwunastu miesięcy (1 000 na stronie artysty, 5 100 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy oglądają Rafael De Penagos na telefonie czy na komputerze?
- Na obu: urządzenia (98%) i telefony (2%); urządzenia prowadzi z wynikiem 98%.
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Rafael De Penagos?
- Tak, Zrównoważony (Nasycenie kolorów): 42% odwiedzin dla 24% katalogu.