O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Pierre Adolphe Valette w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Pierre Adolphe Valette: odbiorcy w pigułce
Albert Square, Manchester przyciąga najwięcej uwagi: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń profilu Pierre Adolphe Valette w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują India House, Manchester i Romiley. Pierre Adolphe Valette przyciągnął 1 300 wizyt: 500 na stronie artysty i 800 w przypadku pojedynczych dzieł. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 1 100 wizyt. Odbiorcy preferują Barwy neutralne (Paleta kolorów): 80% wizyt w odniesieniu do 30% katalogu artysty.
8 dzieł Pierre Adolphe Valette, które przyciągają najwięcej spojrzeń
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 8 najczęściej otwieranych dzieł artysty Pierre Adolphe Valette, od miejsca pierwszego.
-
1
Albert Square, Manchester, 1910
200 wizyt · 22,2%
-
2
India House, Manchester, 1912
100 wizyt · 11,1%
-
3
Romiley, 1916
100 wizyt · 11,1%
-
4
Rowley Smart, 1925
100 wizyt · 11,1%
-
5
Study of a 'Cab at All Saints', 1911
100 wizyt · 11,1%
-
6
York Street Leading to Charles Street, Manchester, 1913
100 wizyt · 11,1%
-
7
May Aimee Smith, 1918
100 wizyt · 11,1%
-
8
Girl at Her Toilet
100 wizyt · 11,1%
Ilu odbiorców ogląda Pierre Adolphe Valette każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 800 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 100 | 0 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Pierre Adolphe Valette?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają obserwatorzy Pierre Adolphe Valette?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 3,5% | 11,1% |
| Miękki cień | 24,1% | 22,2% |
| Delikatna luminancja | 58,6% | 55,6% |
| Jasna luminancja | 13,8% | 11,1% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 75,9% | 88,9% |
| Subtelna kolorystyka | 6,9% | 0,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 17,2% | 11,1% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 55,0% | 20,0% |
| Barwy neutralne | 30,0% | 80,0% |
| Monochromatyczna | 15,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 51,7% | 77,8% |
| Zrównoważony | 48,3% | 22,2% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 34,5% | 33,3% |
| Delikatny | 27,6% | 11,1% |
| Zrównoważony kontrast | 17,2% | 22,2% |
| Wyrazisty kontrast | 6,9% | 22,2% |
| Oświadczenie | 13,8% | 11,1% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 6,9% | 11,1% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 20,7% | 22,2% |
| Zrównoważona harmonia | 13,8% | 11,1% |
| Silna spójność kolorystyczna | 41,4% | 33,3% |
| Spójna paleta barw | 17,2% | 22,2% |
Które dzieła Pierre Adolphe Valette przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figures by a Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| India House, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers and Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Albert Square, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Castlegate, Salford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowley Smart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
W jakich językach obserwują Pierre Adolphe Valette?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| francuski | 300 | 60,0% |
| angielski | 200 | 40,0% |
Ilu odbiorców ogląda Pierre Adolphe Valette każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 100 |
| So 3 Paź | 100 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 200 |
| Śr 7 Paź | 100 |
| Czw 8 Paź | 200 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 100 |
| So 24 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 100 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 100 |
| So 31 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 100 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 100 |
Pytania o Pierre Adolphe Valette
Które dzieła Pierre Adolphe Valette przyciągają największą uwagę?
- Albert Square, Manchester, z 200 odwiedzinami (22% wszystkich wyświetleń Pierre Adolphe Valette). Powyższy ranking zawiera 8 dzieł.
Ilu widzów ogląda Pierre Adolphe Valette na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 800 w przypadku pojedynczych dzieł.
Jakie prace Pierre Adolphe Valette są najbardziej lubiane przez odbiorców?
- Barwy neutralne (Paleta kolorów): 80% odwiedzin, przy 30% w katalogu.