Nicolas de Staël Odbiorcy i najważniejsze dzieła

1914 – 1955

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Nicolas de Staël w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Nicolas de Staël: kluczowe postacie

Najczęściej oglądane dzieło to Honfleur: 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 39% wszystkich wyświetleń artysty Nicolas de Staël. Następnie Composition i Landschaft. Łącznie 2 300 wizyt: 600 na stronie artysty, 1 700 w pracach. Liczba odbiorców maleje: o 67% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (1 000 wizyt). Wyróżnia się jeden styl: Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów) generuje 89% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 50% katalogu.

Nicolas de Staël: 4 najczęściej oglądanych dzieł

Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 4 najczęściej oglądanych dzieł artysty Nicolas de Staël w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Honfleur 1 Honfleur 700 wizyt · 38,9%
  2. Composition 2 Composition 600 wizyt · 33,3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 wizyt · 16,7%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 wizyt · 11,1%

Jak zmienia się liczba odbiorców Nicolas de Staël z miesiąca na miesiąc?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261000
Lip 2026400600
Sie 20260900
Wrz 2026100200

Jak oglądane są dzieła Nicolas de Staël w ciągu roku?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak najbardziej oglądane dzieła Nicolas de Staël prezentują się w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Landschaft00000000030000
Composition00000000005000
Composition en Bleu00000000002000
Composition000000000000
Honfleur000000000300200200
Ballet000000000000

Jakich języków używa odbiorcy Nicolas de Staël?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane liczbowe
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
francuski10050,0%
włoski10050,0%

Jak wyglądają dzienne wizyty u Nicolas de Staël oraz jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe
DzieńOdwiedziny
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz0
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź100
So 3 Paź0
Nd 4 Paź100
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź100
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)0
Nd 18 Paź (prognoza)0
Pon 19 Paź (prognoza)0
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0

Nicolas de Staël: krótkie odpowiedzi

Które dzieło Nicolas de Staël jest najczęściej oglądane?

Honfleur: 700 odwiedzin, co stanowi 39% wszystkich wyświetleń artysty Nicolas de Staël. Lista obejmuje miejsca aż do 4. rankingu.

Ile wizyt otrzymuje Nicolas de Staël?

2 300 w ciągu dwunastu miesięcy (600 na stronie artysty, 1 700 na stronie dzieł).

Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Nicolas de Staël?

Tak, Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 89% odwiedzin dla 50% katalogu.