Max Beckmann Spojrzenie na dzieło

1884 – 1950

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Max Beckmann w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Max Beckmann: co pokazuje rok wizyt

Noc to najczęściej oglądane dzieło: 17 200 wizyt w ciągu roku, co stanowi 51% całej uwagi poświęconej artyście Max Beckmann. Następują po nim Most Żelazny (Widok na Frankfurt) i Scena Wielka z Agonii. Strona artysty otrzymała 7 700 odwiedzin, a prace 31 100: łącznie 38 800 odwiedzin. Uwaga wzrosła o 60% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 16 800 wizyt. Odwiedzający czytają w angielski (41%), koreański (12%) i hiszpański (10%). Oglądający na urządzenia (63%), telefony (34%) i tablety (4%). Preferują Delikatna luminancja (Jasność luminancji): 80% wizyt w stosunku do 32% katalogu.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Max Beckmann

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Max Beckmann.

  1. Noc 1 Noc, 1919 17 200 wizyt · 50,7%
  2. Most Żelazny (Widok na Frankfurt) 2 Most Żelazny (Widok na Frankfurt), 1922 3 500 wizyt · 10,3%
  3. Scena Wielka z Agonii 3 Scena Wielka z Agonii, 1906 1 400 wizyt · 4,1%
  4. Aktorzy 4 Aktorzy, 1942 600 wizyt · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 wizyt · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 wizyt · 1,8%
  7. Kolumbina 7 Kolumbina, 1950 500 wizyt · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 wizyt · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 wizyt · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 wizyt · 1,5%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Max Beckmann?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100300
Lip 20261 50015 300
Sie 20267007 600
Wrz 20265 4007 900

Kiedy można zobaczyć prace Max Beckmann?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Max Beckmann były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Noc0000000005 3006 4004 200
Scena Wielka z Agonii000000000800200400
Most Żelazny (Widok na Fran…000000001001 1003001 500
Kolumbina0000000000100200
Aktorzy000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Jaki jest podział odbiorców Max Beckmann ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia24 30062,6%
telefony13 10033,8%
tablety1 4003,6%

W jakich językach obserwuje Max Beckmann?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski1 70041,5%
koreański50012,2%
hiszpański4009,8%
niemiecki3007,3%
włoski3007,3%
japoński2004,9%
rosyjski2004,9%
francuski1002,4%
chorwacki1002,4%
holenderski1002,4%

Ile dziennie odwiedzin ma Max Beckmann i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Pt 2 Paź900
So 3 Paź100
Nd 4 Paź400
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź500
Śr 7 Paź300
Czw 8 Paź400
Pt 9 Paź500
So 10 Paź300
Nd 11 Paź800
Pon 12 Paź1 100
Wt 13 Paź1 100
Śr 14 Paź500
Czw 15 Paź700
Pt 16 Paź700
So 17 Paź300
Nd 18 Paź1 300
Pon 19 Paź800
Wt 20 Paź700
Śr 21 Paź1 500
Czw 22 Paź700
Pt 23 Paź (prognoza)1 100
So 24 Paź (prognoza)400
Nd 25 Paź (prognoza)1 400
Pon 26 Paź (prognoza)1 000
Wt 27 Paź (prognoza)1 300
Śr 28 Paź (prognoza)1 300
Czw 29 Paź (prognoza)1 000
Pt 30 Paź (prognoza)1 300
So 31 Paź (prognoza)400
Nd 1 Lis (prognoza)1 600
Pon 2 Lis (prognoza)1 200
Wt 3 Lis (prognoza)1 500
Śr 4 Lis (prognoza)1 500
Czw 5 Lis (prognoza)1 100
Pt 6 Lis (prognoza)1 500
So 7 Lis (prognoza)500
Nd 8 Lis (prognoza)1 800
Pon 9 Lis (prognoza)1 400
Wt 10 Lis (prognoza)1 600
Śr 11 Lis (prognoza)1 600
Czw 12 Lis (prognoza)1 300

O co ludzie pytają o Max Beckmann

Które dzieło Max Beckmann cieszy się największą popularnością?

Najpierw Noc z 17 200 odwiedzinami, co stanowi 51% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Max Beckmann w OriginalUniqueArt.com?

38 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 7 700 na stronie artysty, 31 100 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Max Beckmann?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (63%), telefony (34%) i tablety (4%); urządzenia generują 63% wizyt.

Jakich języków używają obserwujący Max Beckmann?

angielski (41%), koreański (12%) i hiszpański (10%); angielski stanowi 41%.

Które dzieła Max Beckmann odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Delikatna luminancja (Jasność luminancji) generują 80% odwiedzin dla 32% katalogu.